Eyeliner Sürme Taktikleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Eyeliner Sürme Taktikleri
eyeliner sürme teknikleri eyeliner sürme sürmenin püf noktaları likit teknikleri çekmek
Eyeliner sürmeyi ben şahsen pek beceremiyorum...Ama sürebilmeyi çok isterdim çünkü gözü ayrı bir güzel gösteriyor...Eyeliner sürebilen bayanlara da bu yüzden çok özeniyorum...

Bu yazıyı okuduktan sonra eyeliner sürmenin çok ta zor olmadığını öğrendim meleklerim ve eyeliner sürme tekniklerini sizinlede paylaşmak istedim :tik:

eyeliner-9556.jpg

Tek kalemde eyeliner çekebilmek ve smoky eyes’ın sırrını keşfetmek sandığınız kadar zor değil. İşin sırrı, doğru tekniği bilmekte….

* Toz, kalem, kalıp, likit ve jel olmak üzere farklı eyeliner çeşitleri var. Jel ve likit eyeliner, sıcağa ve suya dayanıklı olması açısından, yaz için çok daha uygun!
*Eyeliner’ı göz kapaklarının içine uygulamayın. Enfeksiyon ve irritasyon oluşabilir. Ayrıca, göz içlerine koyu renk eyeliner çekmek, gözleri küçük gösterir.
  • Eyeliner’ı göz kapağının sadece yarısına ya da bir kısmına sürmeyin. İç köşeden dış köşeye kadar tüm hatta uygulayın. Bu uygulama, gözleri daha büyük gösterir.
  • Tam kirpik dibinden uygulayın. Böylece, kirpikleriniz daha gür ve çekici görünür.
  • İç köşede daha ince, dışarı doğru daha kalın uygulayın. Göz şekliniz belirginleşir!

eyeliner1-2550.jpg

Geri