facebook sayfam için güzel ve anlamlı yazılar lazım

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
facebook sayfam için güzel ve anlamlı yazılar lazım
Merhaba .Facebook sayfama çok özeniyorum ve arkadaşlarımın görmesi okuması ve beğenmesi için güzel yazılar paylaşmak istiyorum.Var mı böyle anlamlı güzel face yazıları ?

Bir ara dön bak dünyaya, kaybettiklerini düşün. Onların yerini bir daha dolduramayacağını düşün. Geride bıraktıklarını düşün. Geri dönmek için gerekli olacaktır.

Çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın, yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın.

Dünyaya ademoğlu olarak gelmek, insan olmaya yetmiyor..

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.

Yeterince cesur olamazsanız hayatı sadece seyredersiniz, anlamlı sözler..

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudaklarin…Yalnız aranızda bir fark var sigaraı ben, beni işe sen yakıyorsun…

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım,Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork!
Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak,Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,
Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek,Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK.

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

Başarı, tek bir kişinin gayreti ile değil, tüm çalışanların ortak gayretlerinin bir sistem içinde ortak bir hedefe yöneltilmesi ve takım çalışması ile mümkün olur.

Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi

Kaybedilen her bi öz, ağlamaklı her bi göz, bir kör düğüm oldu, çözebilirsen hadi çöz. Ne olurdu bir yaprağın daha olsaydı, bak sevmiyor işte hain papatya!

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
K
Cevaplar
1
Görüntüleme