Facebook şifresini kırmak yada öğrenmek için ne yapmak lazım!

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Facebook şifresini kırmak yada öğrenmek için ne yapmak lazım!
Merhaba arkadaşlar, sizden yuvam için bir yardım bekliyorum. Belki bu sizin için önemsiz ve gereksiz gelebilir ama inanın benim yuvamı belki kurtaracak, bana bu iyiliği yapın. Facebook şifresi nasıl kırılır ya da kişinin Facebook şifresi nasıl elde edilir? Bunun için bir program ya da bana yardımcı olacak biri varsa aranızda, inanın büyük bir sevaba girecektir. Ara ara takip edeceğim, umarım bana yardımcı olacak yuvamı kurtaracak bir kişi çıkar karşıma.

Merhaba... İnanın bende şuan ablam için Facebook şifresi nasıl ele geçirilir diye bir araştırma yapıyorum ama ne yazık ki Facebook şifresi nasıl kırılır diye bir bilgi bulamadım ve bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var. Bu konuda bilgisi olan kişiler, bilgi verir ve yardımcı olursa, gerçekten bende sevinirim. Bu arada Allah yuvanızı korusun...

Selamlar,

Bu tür illegal şeyleri, gerekçesi ne olursa olsun zane cevaplamıyoruz sevgili misafirimiz. Anlıyoruz yuvanız tehlikede ama emin olun daha ciddi bir şekilde bakmanız lazım olaylara. Facebook şifresini kıran bir proğram yada aparat var mı bilmiyorum hiç denk gelmedim.

Sevgiler.

yahu kırıp napacaksınız şüpe varsa bi evliliktee benim gözümde bitiktirr
daha kıracaksınızz bakacaksnızz velevki bişe buldunuz ama yanlış anladınızz boşu boşuna gerginlik stress belki yuvanızı bile yıkacaksınız

bence en basiti konuşun eşinizlee yanınızda açsın bakın ne varne yok içiniz rahat etsin
eğerki açmıyosa demki var bişey dahada kurdalamayın

sinir oluyorum bu şifre kıralaraa milletin hesabını ele geçiriyolar

Merhaba Cemoş, haklısınız ama içimde ki yangın o kadar çok büyük ki, yuvamın yıkılmasında suçlu ben değil, suçlu o ve bunun için suçunu kabullenmesi için kesinlikle Face de ne yaptıklarını yüzüne vurmam lazım. Belki o zaman suçunu anlar ve belki o zaman kızım annesi babası ayrı bir çocuk olmaz. Kafayı yiyorum bu Facebook şifresini ele geçirmem lazım:(

Merhaba Cemoş, haklısınız ama içimde ki yangın o kadar çok büyük ki, yuvamın yıkılmasında suçlu ben değil, suçlu o ve bunun için suçunu kabullenmesi için kesinlikle Face de ne yaptıklarını yüzüne vurmam lazım. Belki o zaman suçunu anlar ve belki o zaman kızım annesi babası ayrı bir çocuk olmaz. Kafayı yiyorum bu Facebook şifresini ele geçirmem lazım:(

peki eminmisiniz yani facede bişeyler yaptığına yani şimdi günahta almalayım sanırım bana öyle geldiki siz bişeyler bulsanız dahi eşinizi bırakma tafartarı değilsiniz

yapıyormu yapmıyormu bilmiyorum ama bence siz unutun bu işi kurdalamayın va allaha bırakın bol bol dua edinn
anlıyorum sizi allah kimsenin yuvasında huzursuzluk vermesin ama sonuçtaa eşinizi bırakmayacaksınız ve buldukalrınızda sadece sizin keyfinizi kaçıracak

allah eşinizi ıslah etsin evine yuvasına bağlasn size tavsiyem bol bol duaa okumanızz eşler için dualar var onları okuyun
allah yardımcınız olsun

Ben anlatamadım heralde, daha detaylı anlatayım. Ben kızım için bu evlilik devam etsin istiyorum işin açıkçası ama gururum parça parça, ben devam etsin isterken evliliğimizin yıkılmasında suçlu olan eşim beni suçluyor. Oysaki kendi suçunu görse belki olay bambaşka olacak Facebokda yaptıklarının yanlış olduğunu bir ona ıspatlıyabilsem. İşte o zaman belki yuvam kurtulacak. Belki de Facebook da kötü bir olayı yoktur ama inanın kadın olarak bunu hissedebiliyorum adını koymam lazım anlıyor musunuz beni. Ha diyeceksiniz ki evet kötü bir olayı var Facebook şifresini çalmak olayını geçtiğiniz ve şifre elinizde, o zaman ne değişecek boşanacakmısın diye, bilmiyorum inanın bilmiyorum ama böyle bu şüphe beni deli ediyor ne kalabiliyorum ne de gidebiliyorum ya yanılıyorsam da diyorum ama kötü düşünceler daha ağır.

Bu arada iyi dilekleriniz için tşkler Cemoş...

anlıyorum sizi anne olmak evlat sahibi olmak onun için fedakarlık yapmak sizin içiniz paramparça olsada evladınız için dik durmak bunalrın hepsi çok zor şeyler bende bir anneyim anlıyorum sizi

ama bide şu yönden düşünün siz bunu öğreneceksiniz haliyle eşinize karşı soğuk olacaksınız belki kavgalar oalcak belki şiddett bilemiyorum ve bunlara tanık olan minik bir kızz çocuğuu

onun psikolojisini daha kötü yapmazmı bu ?
şuan iklemdesiniz anlıyorum arafta kalmak gibi bişey ama inan edin öğrendikleriniz sizi daha mutlu huzurlu etmeyecekk aksinee dahada çıldırtacakk

bence eşinizle konuşun bu durumu evliliğinizdeki sorunalrı çözün çözmeye çalışınn şifre kırarak bişeyleri ispat ederek olmaz

diyelimki buldunuz bişeyler adam evet yaptım ettim erkeğim ben diyecek yada bi şekilde yine sizi suçlayacak çok afedersiniz kadın olaydın bende bunalrı yapmasaydım diyecekk
bu kelimeler daha onur kırıcıı

siz fedakar cefakar bir annesiniz öyle anladım allah size sabır versin ama iyi düşünüpp öyle haraket edinn pişman olacağınız şeyler yapmayınn kızınızı düşünün

birde konuşun eşinizlee kısa bir tatil yapınn ailecee iyi gelir tatil size

Geri