Farklı oje sürme şekilleri paylaşır mısınız?

C

Candncicek

Forum Okuru
Farklı oje sürme şekilleri paylaşır mısınız?

Farklı oje sürme şekilleri melek kadınlar kulübü değişik oje sürme şekilleri forum'da.​

Oje sürmeyi çok seviyorum yani oturup saatlerce tırnaklarımin bakımı oje sürmek filan bunlarla uğraşabilirim. Farklı oje sürme şekilleri var mı? Buradan size sormak istedim. Farklı oje şekilleri varsa paylaşırsanız sevinirim. Tırnaklarım çok bakımlıdır oje şekilleri ile güzelliğini ön plana çıkarmayı çok seviyorum. Sade ojelerden sıkıldım biraz böyle farklı boyama şekilleri arıyorum.

images (9).jpeg

Merhabalar
El bakımında tırnaklar ve ojeler ön plana çıkıyor. Kimisi çok sever kimisi sevmez ama tırnak bakımının her zaman özenle bakılması çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bakımlı eller ve tırnaklar her zaman önemlidir çünkü bakacak olursak ellerimiz ön plandadır her zaman. Onun için ellerimize ve tırnaklarımıza bir tık fazla bakım gerekmektedir. Tırnaklarda oje tercih etmek eskiden daha sıradan renkler tercih edilirken son yıllarda çok renkli değişik desenlere sahip sanat eserleri ortaya çıkmaktadır. Size birkaç örnek sunmak isterim genelde kuaforlerde yaptırıyor bayanlar bunları ama eğer biraz resme ve çizime ilginiz varsa siz de yapabilirsiniz elbette. Aşağıda hemen değişik oje sürme şekilleri görebilirsiniz.

images (10).jpeg

images (11).jpeg

images (12).jpeg

Dilerseniz tırnak bakımı hakkında aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten "evde tırnak bakımı nasıl yapılır" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri