Farmasi BB Krem fondöten gibi mi nasıl kullanmalıyım?

• Konbuyu başlatan Geldiysengitme
  • Başlangıç tarihi
G

Geldiysengitme

Forum Okuru
Farmasi BB Krem fondöten gibi mi nasıl kullanmalıyım?

Farmasi bb krem kullananlar melek kadınlar kulübü farmasi bb krem fiyat forum'da.​

Kızlar farmasinin bb kremini kullananlar çok öneriyorlar çok övüyorlar acaba denildiği kadar güzel mi ne dersiniz fondötene bile gerek olmadan bb krem ile cilt tonlarını çok güzel bir şekilde eşitlendiği ne söylüyorlar. Farmasi bb krem kullananlar yorum yapabilir misiniz bu arada fiyatı nedir ve nasıl kullanılır dışarı çıkarken ne kadar miktar yüzümüze sürmeliyiz bunlar hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Merhabalar
Özellikle cildinizdeki lekeleri ve sivilceleri kapatma da oldukça iyi olduğunu ben de duydum Farmasi BB kremi aynı zamanda Farmasi BB Krem akne oluşumunu da engelliyor deniyor ama buna pek fazla itibar edemiyorum kullanmadığım için daha önce cilt tonunuzu eşitliği lekeleri kaybettiği çok doğru. Farmasi bb kremleri her cilt tipi için ve her cilt rengine uygun olarak bulunabilir özellikle çok hafif bir yapısı vardır ve yağsız bir formüle sahiptir yüzünüzde parlama yapmaz kesinlikle cildinde de aynı zamanda parlama yapmadan bir ışıltı kazandırır. Farmasi kullanıcıları genelde bu tür ürünleri övüyor ama dediğim gibi diğer kullanıcılar da alıcılarda farmasinin diğer ürünlerinden ve bb kreminden oldukça memnun hatta yorumlara baktığımızda hem kaşıntı yapmaması hem çok güzel bir kapatıcılığını olması sevilen özelliklerinden. Farmasi bb kremi fiyatı trendyol'da 28 lira gibi bir fiyatta gördüm. Ama Farmasi satıcılarından alırsanız fiyatı ne kadara gelir onu bilemiyorum ayrıca bb kremlerin boyutlarına göre de fiyat oynamaktadır.

Peki farmasinin saç boyaları nasıl? Bu konuda aşağıdaki linkten konumuza ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz eğer daha önce düşündüyseniz Farmasi saç boyalarının nasıl olduğunu aşağıdaki konu bu konuda sizi aydınlatacaktır. "Farmasi saç boyası ile saçlarını boyayanlar" konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri