Fıstık gibi Muhteşem Aşk Mesajları sözleri

M

Misafir

Forum Okuru
Fıstık gibi Muhteşem Aşk Mesajları sözleri
Muhteşem Aşk Mesajları
Muhteşem Yeni Aşk Sözleri

Size de öyle oldu mu; "muhteşem kelimesini görünce akla hemen Muhteşem Yüzyıl dizisi geldi mi?" nedense bana öyle geldi :D:D:D:D Gelelim asıl konuya sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere çok ama çok güzel olan muhteşem aşk sözleri sunuyoruz :)

ask_9-353.jpg

-Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

-Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

-Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

-Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

-Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

-Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

-Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek..

-Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

-Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

-Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

-Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir Mevlana

-Aşk hükmetmez; terbiye eder Goethe

-Arılar bile en tatlı balın zehirli çiçeklerde olduğunu bilir John Keats

-Aşkta her zaman bir öpen, bir de yanağını uzatan vardır Fransız atasözü

-Arzu edilenden ziyade arzu etmeye aşığız FNietzsche

-Güzelliğin on para etmez Bu bendeki aşk olmazsa Aşık Veysel Şatıroğlu

-Ölümdür tek başına yaşanan aşk iki kişiliktir Ataol Behramoğlu

-Aşık olduğumda sadık olurum, çünkü aşık olurum Oscar Wilde

-Aşk aklın en soylu zaafıdır John Dryden

-Aşk konusunda yanlış seçimden söz etmek hatalıdır, zaten seçim varsa o yanlıştır Marcel Proust

Geri