canım inşallah duaların kabul olur ve hayırlısıyla bebişine kavuşursun önceden bende hamilelik konularıyla pek ilgilenmezdim ama başa gelince ilgileniyomuşsun

arkadaşlar merhaba forma yeni üye oldum. geçtiğimiz ekim ayında 7 haftalıkken bebeğimi kaybettim. 10 gün öncesine kadar bel ve kasık ağrılarım başladı hafif hafif miyde bulantıları tansiyonum sürekli düşüyor, sık sık idrara çıkma, sürekli bişeyler yeme yorgunluk hallerim vardı. Dün test yaptım evde 2. çizgi hafif vardı ilk hamileliğimde de aynı şekilde olmuştu hemen doktora gitmiştik. sonuç hüsranlı olunca bu safer biraz bekleyelim dedik 2 gündür fazla bel ağrılarım yok kasıklarım ağrıy bugün regli oldum. Aceba hamilemiyim değilmiyim bilemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun ... hamile değilsem neden miyde bulantılarım vs ler devam ediyor. üstüne görme diye bişey olabilir mi? Şimdiden teşekkürler

canım aynı şey bende de oldu bu ay. kasık agrısı, goguslerımde agrı mide yanması fılan vardı adetimden 2 gun once test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum 2 gun surdu fakat benım agrım sızım geçmedi bi turlu hala kasıklarımda, göğsümde belimde agrı var. Hamile degilim biliyorum cunku epey bı kanama oldum reglımde, oyle lekelenme gıbı degıldı üstüne görmede lekelenme tarzı kanama oluyormus okuduguma gore ama neden geçmedi bilemedim, bıraz daha surerse bı doktora gıdecegım artık. Hayırlısı..

canım aynı şey bende de oldu bu ay. kasık agrısı, goguslerımde agrı mide yanması fılan vardı adetimden 2 gun once test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum 2 gun surdu fakat benım agrım sızım geçmedi bi turlu hala kasıklarımda, göğsümde belimde agrı var. Hamile degilim biliyorum cunku epey bı kanama oldum reglımde, oyle lekelenme gıbı degıldı üstüne görmede lekelenme tarzı kanama oluyormus okuduguma gore ama neden geçmedi bilemedim, bıraz daha surerse bı doktora gıdecegım artık. Hayırlısı..

her şeyin hayırlısı artık benim reglimin 2. günü bende biraz daha bekleyip öğle gitmeyi düşünüyorum.
benden önce doktora gidersen benimlede paylaşırmısn.

Kızlaaaar dedim ya önceden gebelik konuları ilgimi çekmezdi ama şimdi sizinle bazı şeyleri paylaşmak istiyorum bende hepiniz gibi gebelik belirtilerini öğrenmek istiyoruuuummm başıma gelenleri anlatiiim eğer hamişsem belirtiler doğru olur değilsemde psikolojiktiiirrrrr

siklusumun 14. gününde yumurtladığımı düşünmüştüm yani hissetmiştimmm.17.gündede doktora gitttim tesadüfen ama.Ve usgdeee nur topu gibi bir yumurta gördü.Hatta dalga geçti hadi bakalım bugün sıva kolları diyeee.Bendeee ammaannn daha erken demiştiimm Ama gönül ferman dinlemiyo.Şu an ilk hafta bitti regle 10 gün var ve bende bazı farklılıklar var belkide psikolojik zamanla beraber görcez ama ben hissettiklerimi paylaşmak istedim.Acaip gazım var ve tuvalet alışkanlığımda düzensizlik oldu.Midem bulanmıyooo yani acıktığımda bulanıyoo. Ama kasıklarımda ağrıı var özellikle sağda iştaha diyecek yok zaten maşallah.Göğüslerimde acıma var böle sanki hassas ama dokununca acıyo iç kısımlarına ama.Akıntı ya gelince şeffafımsı beyaz gibi bişey işte .Ben çok umutlanmak istemiyorum hayırlısı bende belirtiler kişiden kişiye değişiyo diye paylaşmak istedim belkide doktordan etkilendim psikolojiktir ama ne yalan söliiimm test yapmak için zaman hızlı geçsin istiyoruuum hazır hissetmesemde sanki istiyoruuummm

KIZLAAARRR HAMİLE MİYİM YAHUUU :)son adetim 1 Nisan... yumurtlama dönemini dikkate alarak ilişkiye girdik... son birkaç gündür göğüslerimde ağrı, kasıklarımda sancı, aşırı halsizlik ve uyku isteği, çoooook fena olmasa da hafif başdönmeleri ve mide bulantılarım var... 27 nisanda adet görmem gerekiyor, ay meraktan çatlıyorum; daha tahlil yaptırma zamanına da çok var... FİKRİ OLAN VAR MIII

selam bende yeni sürekli okuyarak takip ediyordum en sonunda üye oldum.. bende hamile kalmak istiyorum 6 aydır denememiz var henüz sonuç yok bu ay çok kasık ağrım ve batmam olsu adet olucakmışım gibi ağrıyor acaba belirti olabilirmi

Geri