Gebelik belirtisi olabilirmi bunlar

R

Risklover

Forum Okuru
Gebelik belirtisi olabilirmi bunlar
Ocak 26 da supheli bir iliskim oldu. Aradan 5 gin sonra kan tahlili yaptrdim sonuc negatif cikti 2 gun sonra adet oldum. Adetim 4 gun surdu normaldede o kadar suruyo rengi falanfa normaldi ama yogunluk olarak az geldi. Adetim gectikten sonra idrar testi yaptrdin sonuc yine negatif aradan bir hafta gevti hamile gibi hissetmeye basladim midem yaniuo goguslerim aciyo arada bi cok hafif kasiklarim agriyo tektardan dok. Gittim dok. Herseyi anlattom oda hamiledgilsindir dedi ama icin rahat etsin diye vajinal muanye yapti ordada bisey cikmadi. Ama hala icim rahat degil kendime hep hamile gibi hissediyorum bu durumu kafama cok takiyorum cunku suan cocuk dusunmuyorumm sizce hamile olma riskim varmi...

Merhaba,

Gebe olmadığınıza ikna olmaya bakın . Mensiniz gerçekleşmiş + testleriniz negatif + doktora görünüp muayene olmuşsunuz .Tüm bunlar hamile olmadığınızın delili..

iyi günler adetime henüz iki hafta var aşırı derecede midem bulanıyor .bugün sıtmaya girdim başım dönüyor kasıklarımda batma var acaba hamilemiyim

Merhaba,

Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın da başlar. Bu kadar erken gebelik belirtisi yaşamanız olanaksız. + Yakınmalarınız soğuk algınlığının septomlarını gösteriyor. Gebelikle alakalı bir durum değil. Hamile olup olmadığınızı mensinizde gecikme olunca test yaparak öğrenebilrisiniz.

Ocak 26 da supheli bir iliskim oldu. Aradan 5 gin sonra kan tahlili yaptrdim sonuc negatif cikti 2 gun sonra adet oldum. Adetim 4 gun surdu normaldede o kadar suruyo rengi falanfa normaldi ama yogunluk olarak az geldi. Adetim gectikten sonra idrar testi yaptrdin sonuc yine negatif aradan bir hafta gevti hamile gibi hissetmeye basladim midem yaniuo goguslerim aciyo arada bi cok hafif kasiklarim agriyo tektardan dok. Gittim dok. Herseyi anlattom oda hamiledgilsindir dedi ama icin rahat etsin diye vajinal muanye yapti ordada bisey cikmadi. Ama hala icim rahat degil kendime hep hamile gibi hissediyorum bu durumu kafama cok takiyorum cunku suan cocuk dusunmuyorumm sizce hamile olma riskim varmi...
Hayır cnm kalbini serin tut

Benzer Diğer Konularımız !

Geri