Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

İdrar dan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Mensiniz gerçekleşmiş 3 gün sürmesi de normaldir gebe değilsiniz..

merhaba

merhaba canim.yazdiklarini okudum.ve hislerini cok ama cok iyi anliyorum.benim 1 kizim var.kizimdan önce biri 8 biri 6 haftalik iki bebegimi kaybettim.kalp atislari yoktu.sonra kizima hamile kaldim.kanim kalinmis 9 ay igne kullandim kizimda.ve Allahima cok sükür bi kizim var.kizim 3 bucuk yasindayken cocuk istemeye basladik.adetlerim 26 günde bir gelirdi 28 nci gün test yaptim cizgi cok silikti,doktora gittik kesesini göremedi cok erken daha dedi kan aldilar.ama kan sonuclarini alamadan kanamam geldi.kan sonuclarini aldim sonra hamileymisim,ve tutunamamis.neyse sonra 1 sene kadar yine ara verdik.gecen ekim ayinda adet olmadim yine teste yaptim ve yine silik bi cizgi vardi.ve bukez keseyide gördük 6 bucuk haftalikken kalp atislarinida gördük derken 7nci haftada yine kanamam geldi hastaneye yattim düsük olmasin diye ama yine tam 8 haftalikken kalbi durdu.canimdan can verircesine aldilar bebegimi.1 kizim var cok sükürki yoksa dayanamazdim sanki.gerci Rabbim kimseye kaldiramiycagi dert vermez.derken kürtajdan sonra korunmak istemedim ben ilk ay adet oldum.ikinci ay yine adet olmadim yine test yaptim ve ikinci cizgi cok silikti.doktora gittik kesesi yine yoktu kan aldilar.ertesi gün adet oldum.ama kan sonuclarima göre yine döllenme olmustu ama tutunamadi.ve bende tiroid sorunu cikti cok calisiyomus yani hipertiroidi var ve simdi hap kullaniyorum.uzun uzun yazdim ama demek istedigim.ben silik cikan her cizgide hamileydim.ama kendimle ilgili sorunlardan kanamayla gitti bebeklerim.simdi tedavimi oluyorum ve asla pes etmiycem.hep dua ediyorum bide.yani eger testte ikinci cizgi varsa ciktiysa senin hamile olma ihtimalin cok yüksek.ve kanaman olmadigi sürecede büyük ihtimal icerde gelisiyo demek.erken hamilelikte kanamayla gidiyo cünkü genelde.artik uzman oldum bu konuda.ve adetine daha oldugu icin kanda hcg degeri düsük cikmis olabilir,ama 48 saatte bile degisiyo bu degerler.bence adet günün geldiginde eger adetin gelmiosa bida kan ver yada idrar testi yap derim.benim adetten 1 hafta önce kanda cikmamisti ama adetim 1 gün gectiginde cikmisti ama ertesi gün adetim geldi.daha gecen ay.üstüste okadar cok sok yasadimki.seni cok iyi anliyorum.ama bolbol dua et canim.Allahim yürekten yapilan dualari geri cevirmez.Allah gönlündeki muratlarini hayirli bi sekilde nasip etsin insallah.Allaha emanet ol.
Kızlar nolur cevap verin benim adetim 5 gün geçti dün test yaptım akşam ilk başka control çizgisi bile çıkmadı sabah kalktıgımda 2 çizgide silik oldu 1 saat sonra yok oldu ne yapmalıyım kafam çok karıştı

Ekli dosyalar

• IMG-20181215-WA0010.jpeg
    IMG-20181215-WA0010.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 796
Kızlar nolur cevap verin benim adetim 5 gün geçti dün test yaptım akşam ilk başka control çizgisi bile çıkmadı sabah kalktıgımda 2 çizgide silik oldu 1 saat sonra yok oldu ne yapmalıyım kafam çok karıştı

Gebelik testinin kullanma talimatını gözden geçirin en fazla kaç dakika yazıyor ? 1 saat iki saat ve bir gün geçen test sonuçları geçersizdir. Ayrıca idrardan yapılan gebelik testleri hatalı sonuç vermektedir. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

Gebelik testinin kullanma talimatını gözden geçirin en fazla kaç dakika yazıyor ? 1 saat iki saat ve bir gün geçen test sonuçları geçersizdir. Ayrıca idrardan yapılan gebelik testleri hatalı sonuç vermektedir. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.
Bugün yeniden yaptım yarım saat sonra silik çizgi vardı bugun 9. Gün 2 gundur kahverengi. Koyu ve accık lekelenme oldu

tatlım bende ümitlendirmek istemiyorum ama sen galiba hamilesin canım ya:) çünkü burdan bile çok belli oluyo..ama insanı şaşırtıyor,daha adetine 10 gün varken idrarda çıkmış..acaba geçen aydan hamileydinde üstünemi gördün?

adetin nasıldı çokmu yoğundu yoksa hafif leke şeklindemiydi?bence idrar testi yerine yarın hemen kan testi yaptır.hadi inşallah hamilesindir güzelim ya:)

Lütfen benimkinede bakarmısınız ya
Silik çıkıyo ama ümitlenmekte istemiyorum ama var gibi duruyo.

Arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı:(:(ne düşüncemi neye inancağımı bilmiyorum.Sizi de daha fazla merak ettirmiyim yazıyım dedim.Adet gününü beklemek daha anlamlı galiba neyse hayırlısı ALLAHTAN ama acaip belirtiler var bu aralar acaip belim ve bacağım ağrıyo,adet sancsı gbi sancı da cabası:(
Bana da oldu canım benim aynisi silik çıktı Rabbimden ümidini kesme rabbim hayırlısıyla tez zamanda verir bu idrar testinde banada aynisi oldu yaptım hata inanma dim iki tane alip birdaha yaptım bana da dediler hamilesin dur esimdi direk hastaneye gittik ve sonuç negatif rabbim en iyisini bilir şükret isyan etme sakın inşallah kucagimiza almaya nasip eder Rabbim meleklerimizi

Merhaba benim günüm geçikti test yaptım çok silik çıktı ışığa tuttuğum zaman belli oluyor gebelik var mıdır

Geri