Gebelik testi yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Merhaba adetim gecikti ama belinde ağrıyor hamile olabilir

Adetim 8 gn gecıkti gecen ay kist tedavisini bitirdik doktoruma ve çocuk olma ihtimalin var dedi korunmadık hiç göğüs ucum sıyah ve dik duruyor bel ağrısı var ama başka belirti yok test yapmadım hamile miyim sizce

Kardeş yemi üye oldum nasım soru soruyoruz buraya , test yap bakalım bir bence olabilir neden olmasın

Adetim 8 gn gecıkti gecen ay kist tedavisini bitirdik doktoruma ve çocuk olma ihtimalin var dedi korunmadık hiç göğüs ucum sıyah ve dik duruyor bel ağrısı var ama başka belirti yok test yapmadım hamile miyim sizce
Yeterli gecikmen var yarın test yapabilirsin hem kist tedavisi görüyormuşsun neden bu kadar bekledinki yada nasıl sabrettin

Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz.Bu yanlış ve yanıltıcı olur. Hamile olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.

adet günüm 1 hafta geçti 3 gün önce test yaptım negatif çıktı evde yapılan test en az kaç gün sonra yapılır şüpheleniyorum gebemiyim diye.

Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir , bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. İdrardan yapılan testler hatalı sonuç verebilir , bu nedenle hcg testi yapmanızı öneriyorum. Gebelk testleri adet döneminde en az 3 günlük gecikme olursa yapılabilir.

Geri