Gebelik testinde soluk çizgi çıkması ne demek?

sabah ilk idrarim la test yaptım 4 damla yazıyor ve yaptım ablamda hamileydi onun kide böyle cıkmış ve sonra yeğenim dünyaya geldi sizce hamilemiyim ?
Ekli dosyayı görüntüle 85400Ekli dosyayı görüntüle 85401
İkinci çizgi belli belirsizde olsa çıkmış zaten gebeliğin ilk dönemlerinde hcg hormon seviyesinin az olması nedeni ile çizgi belirsiz çıkar bu teste göre hamilesin ama emin olmak için ya kan testi yada bu testi tekrar yaparak sonucu bize bildirmeni bekliyorum. gebeliğin ileriki günlerinde hcg değerlerinin yükselmesi ile ikinci çizgi daha koyu bir şekilde çıkacaktır

İkinci çizgi belli belirsizde olsa çıkmış zaten gebeliğin ilk dönemlerinde hcg hormon seviyesinin az olması nedeni ile çizgi belirsiz çıkar bu teste göre hamilesin ama emin olmak için ya kan testi yada bu testi tekrar yaparak sonucu bize bildirmeni bekliyorum. gebeliğin ileriki günlerinde hcg değerlerinin yükselmesi ile ikinci çizgi daha koyu bir şekilde çıkacaktır
Dün gece yaptırdık acilde eşimle negatif cikti cikmadi :(

slm adetim 6 gün geçti evde test yaptım ikinci çizgi varla yok arası çıktı hemen hastaneye heyecanla koştum kan testi yaptırdım sonuç 0.1 çıktı şimdi ne yapacağım hangi sonuca güveneceğim

Tabiki Hcg test sonucuna güvenin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. İdrardan gebelik testleri zaman zaman yanlış sonuçlar verebiliyor. Hcg değerinize göre bugün yarın adet olursunuz muhtemelen..

Geri