Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Cevap: Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

arkadaşlar selam ooo birsürü yeni arkadaş katılmış eskiler kaybolduk galiba bende uzun zamandır girmiyordum artık dayanamadım

KIZZZZZLAAARRRRR
TEYZEEEE OLUYORRRSUNUZZZZ......

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. 2 sene bekledik ama yılmadık ne olur sizlrde yılmayınn

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu

hepinize yürekten dua ediyorum
ve yürekten teşekkür ediyorum çok şeyler paylaştık

sizleri çok seviyorum. Allahım sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

eroscum tebrik ederim canımmmmmmm allah analı bablı büyütmeyide nasip eder inş.

fatoş ve diğer arkadaşlar.adet gecikmesi kaç günden sonra gecikme oluyor?ben bir öncekinden maksimum 35 gün sonra diye biliyorum.benim 3-4 gün kadar gecikti.normalmi?

fatoş ve diğer arkadaşlar.adet gecikmesi kaç günden sonra gecikme oluyor?ben bir öncekinden maksimum 35 gün sonra diye biliyorum.benim 3-4 gün kadar gecikti.normalmi?

canımmm 3-4 gün normal şartlarda gecikme kabul edilir.sen dediğim gibi yarın sabah ilk idrarınla test yap çıkmazsa bide kan testi yaparsınnn ok?banada haber vermeyi ihmal etme

tamam canım hemen yapıp haber vericem sitemizde.herkesin bilgisi bir başkasında yardımcı oluyor çünkü

bugün sabahki şiddetli ağrım ile erkek arkadaşımla direkt acile gittik.kan ve idrar testi yapıldı bişey çıkmadı.ve reglm başladı arkadaşlar.
hepinize teşekkürler..

senin adına sevindim nurcum... birdahaki sefer korunmanı tavsiye ederim.. En azından küçük dediğmiz kazalar gittikçe büyüyerek başımıza dert açmaması için...

teşekkürler canım.gerçekten bize bir ders oldu bu.1hafta boyunca yaşadığımız korku yetti.bundan sonra önlemimizi tabikide alacağız.hepinize teşekkürler tekrar tekrar

demet

slm yardım edin bana evliyim 1 yasında bebeğim ar adetim 3 gün geciktii eşimle ilişkiye gidik bosaldı ama yıkayıp geldi tekrar girdik şimdide korkuyorum hamilemiyim acaba

arkadaşlar benim adetim 15 gün gecikti gebelk testi yaptımm 1. de baktım çizgi yok çöpe attım içim rahat etmedi bir test daha yaptım fakat atmayı unutmuşum ertesi gün baktığım da c nin yanında eğri ve ince bir çizgi var hamilemiyim anlayamadım lütfen acill cevap atın yardım edin

Geri