Gelin Başı Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Gelin Başı Modelleri
En güzel gelin topuzu ve gelin başı modellerini konumuzdan bulabilirsiniz. Değerli melekler Gelinlikler için sizlere en güzel modelleri bulup getiriyoruz. Gelin olmak isteyen kızlarımız tabiki de harika bir topuzda istemektedirler. Aşağıda daha önce açtığımız konu başlıklarında bulunan bölümlerden ve konulardan yararlanmanızı menfaatiniz icabıdır :D:D

Gelinlik topuzu seçerken sizlere verdiğimiz galerideki örneklere göz atabilirsiniz. Saç renginiz, gelinlik topuzu ile aksesuar kullanmak isteyip istemediğiniz de önemlidir. Sizlere örnekleri mümkün mertebe çoğaltarak veriyorum gelinler, siz, kendinize en güzel olacağını düşündüğünüz bir modeli kuaförünüzden isteyebileceğiniz gibi bu konumuzda yer alan resmi de gösterebilirsiniz.

Şimdiden sizlere bir ömür boyu mutluluklar dilerken en beğendiğim gelin topuzu örneğini de bu konudan hemen vereyim sizlere istiyorum.

2016 yılı gelin topuzuna güzel bir örnek.jpg

Aslında burada iki örnek var arkadaşlarım. Sarı ve uzun bir saç için topuz yerine maşa ile şekillendirilmiş güzel bir örnek aynı zamanda saç aksesuarı ile süslenmiş.

Yine hemen sağında bulunan saçta da güzel bir topuz yapılarak saç aksesuarı iğneli ve işlemeli bir aksesuar ile güzel bir hava katılmış. Sizlerde kullanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan küçük görsellere tıklayarak tüm gelin saçları için yapılmış modellerin tamamını galeri halinde görebilirsiniz.

[photo=small]1265[/photo][photo=small]1266[/photo][photo=small]1267[/photo][photo=small]1268[/photo][photo=small]1269[/photo][photo=small]1270[/photo][photo=small]1271[/photo][photo=small]1272[/photo][photo=small]1272[/photo][photo=small]1273[/photo][photo=small]1274[/photo][photo=small]1275[/photo][photo=small]1276[/photo][photo=small]1277[/photo][photo=small]1278[/photo][photo=small]1279[/photo]

[album=medium]56[/album]

[album=medium]52[/album]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri