gelinlik

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
gelinlik
rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek
Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Cevap: gelinlik

merhaba,
Ben rüyamda bir mağazada gelinlik bakıyordum.Ama okadar çok şey giydim kii,hepsi farklı renkte ve gece elbisesi modeliydi.Hatta en net hatırladığım mor bir gece elbisesi giydiğim,çok yakıştı;ama anneme anne mor gelinlik mi giycem diye şaka yaptım.Bu gece elbislerinini almaya niyetli değilmişim aslında sadece üzerimde nasıl duracak diye bakıyorum.Aklımda orda olan bir gelinlik varmış.

yorumu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden çok teşekkürler

2 yıl önce,erkek arkadaşımla evliliğe karar vermiştik.Hatta düğün salonu falan bile tuttuk, fakat birgece rüyamda siyah gelinlik giydiğimi gördüm, rüyamda gelinliğim siyah diye anneme kızıyorum siyah gelinlikmi olur giymem ben bunu diye. uyandım kendi kendime yorumladım rüyamı, ve bu işin olmacayağını bir aksilik çıkacağını düşündüm.Gerçektende öyle oldu ve düğüne birkaç ay kala sorun çıktı ve bitti ilişkimiz.

Bundan yaklaşık 1 ay öncede beyaz bir gelinlik giydiğimi gördüm rüyamda..Hayatımda şuan birisi var ama ciddi anlamda herhangi bir konu konuşmadık henüz aramızda.Bu sefer hayırlı olur inşallah diye yorumlamak istiyorum bu rüyayı..Umarım yanılmam:)

rüyamda tanımadığım biriyle evleneceğimi görüyorum ama düğüne iki gün kala damat tarafı bizi hiç arayıp sormuyo hazırlık falan yapmıyoruz hiç böyle iş mi olur diye vazgeçiyorum..iş çıkışı annemi arayıp anne karar verdim evlencem diyorum birden kendimi düğün sallonunda görüyorum damat henüz gelmemiş tabi ve ben daha kim oldugunu bile bilmiyorum..annesi ve babası geliyomuş bense merakla bakalım kiminle evlencem diye beklerken uzun boylu çok yakısıklı biri geliyo salona cok mutlu oluyorum görünce nikah kıyılıyo sonra kendime bakıyorum gelinliğime bakıyorum ne zaman giydim nasıl hazırlandıgımı bilmiyorum rüyamda bile. aa gelinlik ne yakısmıs keşke önceden evlenseymişim diyorum..yorumlara bakılırsa evleneceğime işaretmiş ama ortada aday filan yok hayırlısı :)

Geri