Genital bölgemi beyazlatmam lazım etkili yöntemler nedir

A

ayşom

Forum Okuru
Genital bölgemi beyazlatmam lazım etkili yöntemler nedir

Genital bölge beyazlatma melek kadınlar kulubü genital bölge beyazlatmak için forum'da.​

Kızlar eşim 1 hafta önce geldi bana dedi ki genital bölgem için çok kararmış açılmaz mı bu dedi. Yahu bu nasıl bir laftır düşmana bile söylenmez bu laf:) Yani çok taktım kafaya bende. Ya nasıl genital bölgemi beyazlatabilirim. Yani hepsi evliliğim için ne yapayım. Genital bölge beyazlatma yöntemleri nelerdir? Vallahi bu adam beni boşar korkuyorum da 3 çocuk üzerine. Hemen bana genital bölge beyazlatmak için etkili yöntemler söyleyin.

Merhaba
Vallahi akşam akşam hiç güleceğim yoktu. Ama evliliğinizi kurtarmak için çaba harcamanız da ayrı güzel yani:) Yani kremler kürler hikaye diyeyim sana. Ya lazere gideceksiniz ya da öyle takılacaksınız. Ayrıca genital bölgeye de pek fazla kimyasal ya da herhangi bir şey sürmeniz taraftarı değilim ben. Çünkü o bölgenin kendine has bir yapısı ve kokusu var. Doğallığını bozmayın o bölgenin. Genital bölge neden koyu olur? Kimi zaman genetik etkilerden rengi koyu iken bazen de östrojen hormonunun etkisinden dolayı olduğunu biliriz. Bazen de o bölgeyi jilet ile tıraşlamak da zamanla koyulaşmaya yol açacağı söylenmektedir. Genital bölge beyazlatma işleminde aslında sanıyorum ki en etkili yöntemlerden biri lazer ile renk açma işlemi olabilir. Lazer ile bu bölgeye seans hatta anüs bölgesine de dahil renk açma işlemi yaptırabilirsiniz. Yani daha önce kremler vs denemeden bu yöntemi direkt olarak deneyebilirsiniz. Çünkü krem ya da kürlerin ne derece etki edebileceğini tam olarak bilemiyoruz. Aslında genital bölgenin koyulaşması zararlı bir sonuç doğurmuyor ama estetik açıdan işte biraz sıkıntı oluşturabiliyor.

Bakın eğer ilginizi çekerse bir ürün hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz linkimizi aşağı bırakıyorum. Linkte ''starwhite genital bölge beyazlatıcı kullananlar'' yer almaktadır.

Geri