gerçeği anlatmalı mıyım

Kızlar size danışmak istediğim bi konu var.biz geçen gün erkek arkadaşımla aldatmak üzerine konusurken erkek arkadasım birden ikimizinde tanıdıgı,uzaktan bi akrabamız olan bi erkeğin kız arkadasını evlenmiş olan eski kız arkadasıyla aldattıgını,bi kaç kere onunla beraber oldugunu,kadının hamileyim diye iddiada bulundugunu,hatta evli bayanın kocasının bu cocugu sıkıstırdıgını falan anlattı,sok oldum.çünkü o cocuktan böyle bi şey asla beklemezdim ve dısardan bakınca kız arkadasını cok seviyomus gibi görünüyo.ben kız arkadasını tanımıyorum ama facebook da onların fotolarını görüyodum hep.içim içimi kemiriyo,o kızcagızın aldatıldıgından haberi yok.cocuk benim uzaktan akrabam ve bu yaptıgı iğrenç bi şey,ailesinin de haberi yok üstelik.sizce ben bu kıza ulasıp gerçeği anlatmalı mıyım ona yoksa herkesin kendi meselesi deyip karısmamalı mıyım?siz olsaydınız ne yapardınız akıl verin bana ya,kimseyi üzmek istemiyorum ama o kızın hiç bi sucu yok ve erkek arkadası kendisine sadık sanıyo ama kandırılıyo resmen
bence en kisa surede anlatmalisin.

bence hiç karışma canım...onlar iyi olur arada sen kötü olursun erkek arkadaşında sana tepki gösteriri neden gidip söyledin diye...........bence hiç karışma. erkek senin uzaktan akrabansa onunla konuş.yaptıgının yanlış oldugunu söyle..ama kıza söyleme bence

kızlar kimseye bi daha böyle bi iyilik yapmıycam,nedenine gelince de kızın annesi bana msj attı yeniden,yok sen o kızsın biliyorum.kapına adam dayıycaz,savcılıga verdim bu msjını falan filan.aa dedim noluo böyle.kadına acıkladım istediğine ver beni dedim,kimseden korkum yok iftira atmıyorum kimseye.hem savcılıga vermen daha iyi dedim böylece o kadın olmadıgım,onu tanımadıgım da ortaya cıkar dedim :D acıkladım kadına uzun uzun ben buyum senin sandıgın kişi deil diye.bi daha arkadaslar böyle bi işe asla kalkısmam,iyilikten maraz dogarmıs gerçekten.ben kendimi o kızın yerine koydum,haline üzüldüm,ama kadın beni neyle sucladı :S

bence de kesinlikle söylemelisin yani ben olsam öyle yapardım...doğru olan söylemek die düşünüyorum ben o kızın yerinde olsam bana anlatılmasını isterdim kesinlikle....

bence anlat...kız sana inanmasa bile şüpheleniyor araştırır , soruşturur...sonunda affederse de en azından herşeyi bilipte affetmiş olur...ben olsam anlatırdım.Şöyle düşün , sen aladtılsan herkes bilse sen bilmesen...şimdi karar senin

çok ılgınc bır anneymıs oda bendde cok sasırdım.neyse sana kotu bırsey soyleyıp kalbını kırmamıslar ya bırak ne yaparlarsa yapsınlar..

bence de anlatmalısınn canımm herşeyii bilmeliii önemlisi sen olsann allah korusun böle bişeyiii bilmekkk herkesin hakkıı bencee anlattt bidenem...
sen zaten elinden gelenii yapmışın ulaşmışınnn bu saatten sonraa kendii hayatına bak her koyun kendii bacagından asılırr...senn hayatına bak bidenem...

Geri