Gittin ya Gül Yüzlü Sevgili.. MUHAMMED..

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
Gittin ya Gül Yüzlü Sevgili.. MUHAMMED..
sevgili muhammedim sevgili muhammed gül yüzlü muhammed ilahisi gül yüzlü
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Sevgili....[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Ben Veysel’im Kenan ilinde hasretini soluyan[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Hırkana bürünürüm karanlıkta kaybolduğumda[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Dört taraftan vururlar beni[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Vururlarda söyletemezler sensizliği [/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Sümeyye gibi develer ayırır bedenimi[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Hamza’yım Ey Sevgili,[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Uhud’dayım tam önündeyim[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Vahşinin mızrağı deler geçer yüreğimi[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Gelde okşa ne olur oyulmuş kalbimi[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Hint değil hasretin acıtır onu[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Gittin ya Gül Yüzlü Sevgili[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Kırıldım gittiğinden beri[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Kırıldıkça yandı canım[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Çarmıha gerilen benim bedenim,[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif] benim ellerim, benim ayaklarım[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Harami sofralarda sergilenen benim başım,[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Beni bir ağaca kıstırdılar [/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Kör bir testereyle biçildim[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Ve Ağladım, kurudu gözpınarlarım[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Ağladım, hasretine türkü yaktım[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Ağladım, gel diye Ey Sevgili…[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Ey Sevgili… Kırıldı mı dişin[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Dikenler acıttı mı ayaklarını[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Deve işkembeleri kirletti mi elbiselerini?[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Medine yolların da yoruldun mu?[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Taif’te taşlar kanattı mı gül yanağını?[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Kırıldı mı kalbin bize, kırgın mısın Ey Sevgili?[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Şimdi bir şarkı düşer dilimize[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Bir Aşk iner yüreğimize[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Bir al tutar elimizden[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Bir af fermanı gelir ötelerden [/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Bir sen gelirsin, Bir sen gelirsin[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Biz bin seviniriz; Sevgilim MUHAMMED diye[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Sevgilim MUHAMMED diye [/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Meleklerle yarış ederiz;[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif] Sevgilim MUHAMMED diye[/FONT]
(alıntı)

Geri