Giysiniz de yağ lekesi olduysa çözümü kolay

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Giysiniz de yağ lekesi olduysa çözümü kolay
Hemen hemen herkesin başına gelen bir durumdan bahsetmek istiyorum.. Yemek yerken yada yaparken mutlaka hepinizin başına gelmiştir üzerinize dökülen ve sıçrayan yağ lekesi... Çok can sıkıcı bir durum değil mi?

Hele birde en sevdiğiniz bir giysinizin üzerine dökülmüşse yağ lekesi bu çok daha can sıkan bir durumdur. Yağ lekesini çıkarmak için sizin de belki de denediğiniz farklı çözüm yolları vardır. Ben şimdi sizlere oldukça işinize yarayacak ve giysinizde ki yağ lekesinden kurtulmanın en pratik yolları ile ilgili bilgilere değinmek istiyorum.
giysilerdeki-yag-lekesi-nasil-cikar--5445852.JPG

Eminim ki yağ lekesi nasıl çıkar diye merak ediyorsunuzdur;)

Yağ lekesini çıkarmanın en kolay yolları ile ilgili bilgileri öğrendikten sonra artık giysiniz de ki yağ lekeleri sorun olmaktan çıkacak...

Eğer giysinize yağ sıçramışsa yada dökülmüşse kalıp sabunu sıcak suya batırdıktan sonra giyside ki yağ sıçramış bölgeye sürerek sürekli ovalayın. Bunu yaptıktan sonra lekeli bölgeye biraz şeker serptikten sonra 10 dakika bekleyip giysinizi durulayın... Giysinizde ki yağ lekesinden kurtulduğunu görecek ve lekeden eser kalmadığını görünce çok mutlu olacaksınız;)

Geri