Gliss sıvı saç kremi deneyenler memnun kaldınız mı?

2

2x2=4

Forum Okuru
Gliss sıvı saç kremi deneyenler memnun kaldınız mı?

Gliss sıvı saç kremi blog melek kadınlar kulübü gliss sıvı saç bakım kremi kullananlar forum'da.​

Arkadaşlar saçlarım çok yıpranmış taranmiyor ve ayrıca büyük ihtimalle bir kreme bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Banyo sonrası kontrol altına alamıyorum ve uçları ayrı gövdeleri ayrı deyim yerindeyse çalı süpürgesi gibi oluyor. Gliss sıvı saç kremi blog yorumları ve kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? Daha önce elidorun kullandım ama bişey anlamadım. Gliss sıvı saç kremi nasıl sizce saçlarıma iyi gelir mi?

Merhabalar
Saçlarınızın bana kalırsa bu kadar yıpranmasının sebebi ya çok fazla fön ve maşa yapıyorsunuz ya da çok fazla işlemden geçmiş olacak. Ben birkaç tane saç kremi kullandım ama gliss kullanmadım sizin için gliss marka sıvı saç kremi kullananların yorumlarını inceledim. Öncelikle saçınızın tipine ve saçınızın yıpranma durumuna göre saç kremini seçmelisiniz duştan sonra saçlarınızın diplerine değil sadece gövde ve uçlarına uygulayarak saçlarınızı büyük oranda toparlayabilirsiniz hem saçınıza parlaklık vererek kolay taranmasını da sağlamakta bu kremler. Gliss saç kremleri örneklerinden Kuru ve yıpranmış saçlar için ya da cansız ve donuk saçlar için ayrı ayrı ürünleri bulunmakta. Saçlarınıza kolay şekil verme açısından da bu kremler oldukça işe yarıyor diyebilirim. Gliss sıvı saç kremleri hem saçlarınıza bakım sağlarken ipeksi ve yumuşak bir konuma getirir aynı zamanda yumuşak ve ışıltı katar kolay bir tarama sağlarken saç yüzeyini pürüzsüzleştirir kısacası o eski halinden eser bırakmaz.

"Gliss sıvı saç kremi nasıl uygulanır"​

• Her duş sonrası kuru ve biraz nemli saçınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz
  • Saçlarınızın diplerine uygulamanızı önermem sadece uç ve gövde kısımlarına uygulayabilirsiniz
  • Gliss saç kremi sayesinde saçlarınız daha parlak yumuşak ve ipeksi olacaktır.
  • Özellikle kokularının çok hoş olduğuna dair yorumlar da okudum.
Arkadaşim dilersen aşağıdaki linki de inceleyebilirsin "gliss ya da elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı memnun kaldınız mı?"

Geri