Göbek erıtmek için garantı çözüm

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Göbek erıtmek için garantı çözüm
göbek eritmek için bitkisel çözüm streç film ile zayıflama streç film zayıflama göbeğe sarmak sararak
Zayıflamak istiyorsanız diyet ve egzersiz yaparak hedefinize ulaşabilirsiniz. Bölgesel zayıflamak yani bel göbek ve basen bölgesini inceltmek istiyorsanız farklı yöntemler denemelisiniz.
Size önereceğim bel ve göbek kürü denenmiş ve kesinlikle başarılı sonuç alınmıştır. Uygulaması oldukça kolay bu yöntemden %100 sonuç almak istiyorsanız düzenli yapmanız gerekiyor.
Beni tanıyanlar bilir ki 36 beden giyiyorum. Ne zaman göbeğim çıksa kendime özel bu yöntemi uygularım. Kısa sürede göbeğimden kurtulurum. Siz de deneyin! Göbeğinizden başka ne kaybedersiniz ki?
Gelelim göbek eritme kürünün tarifine… Gece yatmadan önce göbeğinize biberiye yağı sürüp masaj yaparak yedirin. Mutfaklarda kullandığımız Streç filmle göbeğinizi ve çevresini iki kat sarın. Üzerine sıcak tutacak bir kazak ya da tişört giyerek uyuyun. Sabah uyandığınızda Streç filmi çözün. İsterseniz ılık bir banyo yapın göbek bölgenizi lifle ovun.
Göbeğinizin eriyene kadar bu işlemi her gün yapmanız gerekiyor. Biberiye yağı aktarlarda 6 liraya satılıyor Streç film de 3 lira civarında.
Merak edenler için söyleyeyim; extra Jel incelme ve selülit sorununu gidermede hiçbir işe yaramıyor.Denenmiş bir işe yaramıyor

kaç gün sonunda faydasını görürüz ?

ben 3 gundur yapıorum gunde bıLE BRAZ FAYDASINI GORDUM. STREC FILMI ÇIKARINCA TERLERİ GORUNCE MUTLU OLDUM ACIKCASI. BIBERIYE YAGI VE ACIBIBER YAGINI KARISTRDIM . DENEMELISINIZ KESINLIKLE. ... SURUP STRECI SARIP EVDE OYNAYARAK BILE TRLIYEBILIRSINIZ....

Geri