Göğsüm ve karnım ağrıyor bana girmedi zevk suyu ile hamilelik olur mu

Sellmaa

Yeni Üye
Üye
Göğsüm ve karnım ağrıyor bana girmedi zevk suyu ile hamilelik olur mu
Merhabalar doktor bey ben 17 yaşında bir kızım 7 ağustosta adet oldum ve adetim bittikten 2 gün sonra ilişkiye girdik sevgilimle bunu söylemekten çok utanıyorum ama tam olarak ilişki denmez giriş çıkış olmadı kızlığım bozulmadı o boşalmadı da sadece 5 snye birbirine deydi o an zevk suyu gelmişse diye çok korkuyorum anlattığım herkes bu duruma imkansız dedi benim içime sinmediği için ilişkiden 11 gün sonra bhcg testi yaptırdım 0 virgüllü bir sonuç çıktı doktor negatif dedi ama adet olmazsan gel yeniden yapalým testi dedi hala içimde kurt var göğsüm ve karnım çok ağırıyor şuan ve 2 gündür şeffaf akıntım var nolursunuz bana bi cevap verin yemekten kesldim dalop duruyorum herkes neyin var diyor geceleri uyuyamıyorum korkudan

Birliktelik sayılmayan durumla gebelik söz konusu olmaz kesinlikle hamile kalmazsınız

Selamlar Küçüğüm, Lütfen bu tür durumlarda son derece dikkatli davranın daha yaşınız çok ama çok küçük. Bu bakımdan çok fazla ileriye gitmenin bir anlamı yok. Anlattıklarınıza baktığımızda kesinlikle gebe olamayacağınızı söyleyebiliriz ama yinede ilişkilerde dikkatli olmak gerekiyor. Saygılar.

Merhaba, sorunuz da belirttiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Fakat korunmasız her birlikteliğin istenmeyen gebelik açısın dan risk oluşturduğunu belirtelim. Karın ağrısı regl dönemine yakın bir tarihte, sindirim problemlerinde ve üşütme ile ilgili olabilir. Vajinal akıntı ise her zaman olan bir şey.. Kısacası gebe değilsiniz. Kafanızda ki kuşkuyu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz..

Canım bir sorun çıkmadı değil mi aynısı denilebilicek bişey benimde başıma geldi korkuyorum bizde anlattıklarından farklı bi tek temas olmadı

Geri