Göğüslerim ağrıyor sancı yapıyor hamilemiyim kızlar

Balammm

Yeni Üye
Üye
Göğüslerim ağrıyor sancı yapıyor hamilemiyim kızlar
Hamilemiyim diye demicem sadece bir kaç soru soracam 4 aydır evliyim ve 3 gündür göğsüm sertleşmiş ağrıyor ve sancılanıyor ağır bir şey kaldırınca 1 dk boyunca adet sancısı çekiyorum lavaboya çok çıkıyorum acıkıyorum kasık sancısı ağrısı var hastaneye gittim sadece göğsüm için idrar kan almadılar ultrasona aldılar lenf nodu dediler peki siz bunlara ne diyorsunuz

Yani alel acele yazılmış bir soru olduğu o kadar açık ki hamilemiyim ? Diyemi soruyorsunuz en son ne zaman adet oldunuz ne zaman ilişki yaşadınız hamile olmanızı gerektirecek her şeyi yaptınız mı ? biraz daha detay vermeniz mümkün mü ?

Yani alel acele yazılmış bir soru olduğu o kadar açık ki hamilemiyim ? Diyemi soruyorsunuz en son ne zaman adet oldunuz ne zaman ilişki yaşadınız hamile olmanızı gerektirecek her şeyi yaptınız mı ? biraz daha detay vermeniz mümkün mü ?
Hayır gerektirecek bir şey yapmadık bu gün kanamam oldu bende bunu yazacaktım kahverengi ve pembe diğerler kanamalar gibi degil az miktarda korunmadık ama eşime sordum dikkat etinmi diye evet dedi ama az da gelmişse bilmiyorum dedi şuan yeni evli oldugumuz için evliliğimizin tadını çıkaralım diyoruz ama olursa da hayır demeyiz

Allah, her şeyin hayırlısını vermek lazım geliyor bazen işte. Bilmiyorum diyor az da olsa gebelik olur mu ? Tek damlası hatta sıvısı bile sizin hamile kalmanıza yeterli gelecektir. Tabiki dediğimiz gibi şartların yerinde olması lazım geliyor. Bir de O'nun yazdığından baş ka bir şey olmaz değil mi ? Bekleyelim görelim, ben pek hamile kalabileceğinizi düşünmüyorum ama bakalım artık hayırlısı. Bu hamilelik işleri de artık zorlaştı kuzum :) Sevgiler Allah bir yastıkta kocaksın mutlu, musmutlu olun inşAllah :)

Hamilemiyim diye demicem sadece bir kaç soru soracam 4 aydır evliyim ve 3 gündür göğsüm sertleşmiş ağrıyor ve sancılanıyor ağır bir şey kaldırınca 1 dk boyunca adet sancısı çekiyorum lavaboya çok çıkıyorum acıkıyorum kasık sancısı ağrısı var hastaneye gittim sadece göğsüm için idrar kan almadılar ultrasona aldılar lenf nodu dediler peki siz bunlara ne diyorsunuz
Test yaptınmı sonuç ne???

Geri