Göksel Tantuni Mersin Pozcu Şubesi çok lezzetli kızlar

• Konbuyu başlatan tantuniasigioldumben
  • Başlangıç tarihi
T

tantuniasigioldumben

Forum Okuru
Göksel Tantuni Mersin Pozcu Şubesi çok lezzetli kızlar

Mersinde en iyi tantuni nerede yenir Mersinin en meşhur tantunicisi Göksel Forum Pozcu Tantuni​

Selam kızlar nihayetinde pandemiden çıktık yasaklar kalktı paraya da kıydık ve Erzurum'dan kalkıp mersine denize gittik. Burayı bi araştırdım gerçekten güzel bir şehir açıkçası benim çok hoşuma gitti. Tantuni yemeden dönmek olmaz diye hemen google üzerinden bir araştırma yaptık ve göksel tantuni pozcu mersin adresine gittik.
göksel tantuni pozcu mersin.png

Hemen forumun bitişiğinde çok havadar güler yüzlü insanlar tarafından karşılandık. Tamam fiyatlar biraz pahallı ama artık hiç bir şeyi takip edemez duruma geldik. Sonradan başka bir yerde adana kebap yedik ve fiyatlarının daha çok çok daha fazla olduğunu görünce bu pahallı fikrinden vaz geçtik. Ayrı ca Ayranı da ısmarladılar Tantuni için 37 tl ödedik. Ayranları köpüklü ve gerçekten harikaydı. Tantuni menülerine bakın isterseniz.

İnanılmaz güzel bir lezzetti. Kızlar resmi de admine gönderiyorum konuya eklesin diye son derece hoşuma gitti. Sizlerin de bir gün yolu Mersin'e düşerse özellikle bu şubeden yemek yemeden dönmemenizi şiddetle tavsiye ediyorum kızlar. Umarım resim de eklenir. Ben yokum içinde ama görmeniz gereken güzellikte tantuni sofrası var hadi şimdiden yapabilenlere iyi tatiller diliyorum kızlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar normalde tanıtım şeklindeki yazıları hiç onaylamayız ama hem bu bölgede olduğumuzdan hem de bu göksel tantuni pozcu forum şubesine gittiğimizden hem de dedikleriniz gerçeği yansıttığından dolayı bu seferli yazınızı onaylıyoruz. Gönderdiğiniz resmi bulamadık nereye gönderdiniz bilemiyoruz ama göksel tantuni sitesinden resim aldık bilgi de verdik aldığımıza dair umarım kızmazlar :)

goksel-yogurtlu-tantuni.jpg

Bu şubeyi ben de çok seviyorum kesinlikle benim de tavsiyemdir kızlar olaki yolunuz buralara düşer ise ve canınız tantuni çekerse kesinlikle gitmenizi şiddetle öneriyorum. Size de şimdiden iyi tatiller.

Son düzenleme:
Ayrıca şehir dışından gelenler için göksel tantuni iletişim telefon numarasını yazalım bu numaradan ulaşır ve istediğiniz yoğunlukta giderseniz gerekli indirimi de yapacaklarmış görüştüm kendileri ile teşekkür ediyorlar dönüş için. MELEKLER sitesinden geliyoruz der iseniz hem ürünlerde indirim hem de ayranı ücretsiz olarak vereceklerini ifade ettiler.

0324 326 16 00 hüseyin bey burak bey

ile görüşebilirsiniz :D:D

Geri