gönlümdeki kişiye kavuşucak mıyım

aysel___

Yeni Üye
Üye
gönlümdeki kişiye kavuşucak mıyım
gönlümdeki kişi selçuk onu seviyorum ama onun amacı faklı herhalde.onu birtürlü aklımdan çıkartamıyorm bana bu konuda yol gösterirmisiniz.iş hayatına atılmak istiyorum ama iş bulamıyorum ön lisans mezunuyum,selçuğu aklımdan çıkartamıyorum onu çok seviyorum sihirli bir değnek olsada onu kendime aşık edebilsem çeşke oofff cok canım sıkkın ne yapıcağımı bilmiyorum elimi kolumu bagladı resmen lütfen bana bir yol gösterin çok kötüyüm,bu aşk beni intahara bile götüre bilir...

Merhabalar Aysel,

Selçuk kim ? Sevgiliniz mi ? Yani sevgili misiniz yoksa tek taraflı birşey mi ? Tek taraflı ise bunun için intahar mı etmek gerekiyor ? Bu aşk olayını biraz daha açabilirseniz bizimde bu konuda bir kaç cümlemiz olacaktır.

Saygılar.

bu tek taraflı bir aşk,ona öye bir bağlanmışım ki ne yapsam aklımdan çıkmıyor, saplantı halıne geldi bende,üstelik birbirimizi tanıyoruz sürekli gördügüm için acı veriyor bana...

platonik aşka intihar değmez aranızda birşey olduysa neysede hiç yakınlasma olmadıysa sadece arkadaşsanız gerek duyulmaz ön lisans mezunusunuz aşk bu diyecek laf yok ama biraz mantık yürütebilecek olursanız inntihaaar cook gereksiz yazık günah gencliğinize :)))

canim öncelikle mrhb....
böyle birsey icin ölümü düsünmek nasil oluyo anlamis deilim..ölünce nolacak?? aileni seni sevenleri düsünmüyormusun...degermi buna senin mutluluguna karsilik onlarin mutsuzlugu....insanlar neler yasiyo ve buna sabrediyor hicmi etrafindan örnekler yok...
suanda benim neler yasidigimi bi bilsen..buna karsilik ben ölüm lafini aklima getirmezken sen karsiliksiz bir sey icin hatta belkide degmeyecek bir sey icin bunu düsünüyorsun...okumus bir insansin..ilkimsu nun dedigi gibi duygularini kontrol altina almalisin...egerki iradene sahip cikamiyorsan bir askla basedemiyorsan baska zorluklarla karsilastiginda ne yapacaksin...seni anlamadigimi düsünme ben senden de kötüsünü yasiyorum....ama senden degerli hic birsey yok hayatta...kendine gel ve güclü ol.......

Geri