Görme engelli Evren Türkiye'yi ekrana kilitledi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Görme engelli Evren Türkiye'yi ekrana kilitledi
Görme engelli Evren Türkiye'yi ekrana kilitledi. Var mısın Yok musun yarışması nefes kesti. Sonrası da muhteşemdi..

"Var Mısın Yok Musun"un engelli yarışmacısı Evren, 100 bin YTL'lik ödülü son anda kazandı. Acun dahil herkesin büyük paralarla yarışmadan ayrılmasını istediği Evren, yarışmaya çok iyi başladı. 500 bin YTL'lik iki kutuyu yakın aralıklarla açınca herkesi "Evren sıfır mı çekecek?" endişesi sardı.

KUTUSUNU AÇARKEN NEFESLER TUTULDU

Son ikiye 100 bin ve 25 bin YTL'lik kutularla giren Evren için Hamdi Bey'in son teklifi 50 bin YTL aldı. Evren'in hayali ise ev almaktı. Hislerine güvenen Evren riske girerek kutuları değiştirdi. 17 numaralı kutunun açışı sırasında milyorlarc insan ekranı başında nefesini tuttu. Kutudan 100 bin YTL çıkınca stüdyo bayram yerine döndü.

ENGELLİLERE PARA YAĞDI

Yaırşmadan sonra "Var mısın Yok musun" canlı yayına gecti. Acun, engelli vatandaşlara yardım amacıyla yardım kampanyası başlattı. Programa eski yarışmacılar da katılarak destek verdi. SMS ve banka yoluyla engellilere 2 milyon YTL'ye yakın para toplandı.

EVREN FENERBAHÇELİ FUTBOLCULARLA

Sunucu Acun Ilıcalı, yarışma öncesi Evren'e bir sürpriz yaptı. Ilıcalı Evren'e İstanbul Üniversitesi'nin Avcılar Kampüsü'nde Portekiz Dili ve Edebiyatı bölümüne gittiklerini söyledi ama Evren'i Vestel Manisaspor maçına hazırlanan Fenerbahçe'nin Samandıra'daki Kamp Merkezi'ne götürdü. Evren'in bir yanında Roberto Carlos bir yanında Alex vardı. Roberto Carlos Portekizce konuştuğunda da yabancı öğrencilerden olduğu söylendi. Evren başta ne olduğunu anlayamadı ama antremanda olduğunu hissetmesi uzun sürmedi. Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi'nde A takımımızın idmanında olduğunu öğrenen Evren büyük bir sevinç yaşadı. Evren, oyuncularla uzun süre sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Evren ve eşi engellilere destek gecesinde şarkı söyledi. İkilinin düeti beğeni topladı..

Geri