Göz altı morlukları için krem tarifi istiyorum etkili ve çözümü olan?

• Konbuyu başlatan Kaynanasıgüzel
  • Başlangıç tarihi
K

Kaynanasıgüzel

Forum Okuru
Göz altı morlukları için krem tarifi istiyorum etkili ve çözümü olan?

Göz altı morlukları için krem kullananlar melek kadınlar kulübü göz altı morlukları için krem yapımı forum'da.​

Kızlar göz altlarımda morluklar var ama bunun için doğal bir şeyler yapmak istiyorum. Evde yapabileceğim karışım var mı işe yarayan? Yapanlar deneyenler varsa ise yarayan bir krem tarifi istiyorum sizden? Göz altım fondöten sürmedigim zaman renk tonu çok fark ediyor. Rahatsız ediyor beni. Göz altı morlukları için krem kullananlar varsa tarif istiyorum hanımlar.

Merhabalar
Göz altı morlukları torbaları maalesef kötü görüntü oluşturabilen bir problemdir. Bunun sebepleri arasında yeterli uyumama, yorgunluk, gereğinden fazla uyuma da göz altında morluklar oluşmasına neden olur. Şimdi size göz altı morluklarına iyi gelen çözümler sıralamak istiyorum ayrıca iyi gelen bir tarifte vermek istiyorum. Göz altı morlukları için evde yapabileceğiniz doğal cozumlerden biri soğuk kompres yapabilirsiniz. Patates, demlenmiş çay poşetleri, salatalık, hindistan cevizi yağı masajı, Aloe Vera ve yüz yogası bunlardan birkaçı. Ayrıca göz altı morlukları için krem yapımı da hemen aşağıda.

"Göz altı morlukları için krem yapımı"​

• 1 çay kaşığı badem yağı
  • Yarım çay kaşığı taze sıkılmış limon suyu
  • Malzemeleri karıştırıp göz altlarınıza masaj yaparak sürün. 10 dk bekleyerek sonrasında yıkayın.
  • Göz altı morlukları için güzel bir karışım ama tahriş olmaması için limon suyunu fazla kaçırmayın derim.
Aşağıdaki videoyu da izleyerek göz altı morlukları ve göz altı kırışıklıkları için sadece iki malzemeden oluşan bu kremi de alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Göz altı morlukları için aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz. "Göz altı morlukları için evde ne yapabilirim" doğal çözümler aşağıdaki linkte.

Geri