Gratis bebek pudrası kullananlar nasıl acaba?

E

Ergulen

Forum Okuru
Gratis bebek pudrası kullananlar nasıl acaba?

Gratis bebek pudrası melek kadınlar kulübü gratis bebek pudrası kullananlar forum'da.​

Kızlar bebeğim ve kendim icin de bir pudra arıyorum. Yeri geldiğinde kendim de kullanmak için. Gratis bebek pudrası nasıl kullanan var mı? Teri yok eden özelliği nasıl? Özellikle kokusu da güzel olmalı yani ben koltuk altı losyonu ve parfüm kullanmayı sevmiyorum ayrıca astımım olduğu için. Kokusu biraz güzel olmalı.

Merhabalar
Gratiste bebek pudrası olarak Himalaya bebek pudrasını tercih edebilirsiniz. Çok tercih edilen bebek pudralarindan biri. Yetişkin olarak sizde kullanabilirsiniz güzel kokusu olduğu yazılmış yorumlarda. Bebeklerde de zaten tahriş ya da alerji yapmadığı kanıtlanmış. Güzel bir kokusu olup uzun süre gittiği de yazılmış. Zeytin ve badem yağlar ile zenginleştirilmiş formül sayesinde cildi ferahlatır uzun süre pişikten korur aynı zamanda kuru tutar hem bebeğiniz hem kendi cildiniz için de kullanabilirsiniz özellikle sürtünmelere bağlı tahriş oluşumlarında engeller. Güzel kokusu sayesinde uzun süre taze ve fresh kalabilirsiniz.

Koltuk altı için öneriler konumuzu da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Koltuk altı için öneriler" ilgilenirseniz yazınız aşağıdaki linkte.

Geri