gül abbasoğluna iğneli epilasyon yaptıranlar

haziran17

Yeni Üye
Üye
gül abbasoğluna iğneli epilasyon yaptıranlar
arkadaşlar 2 aydır bacaklarım için gül abbasoğluna iğneli epilasyona gidiyorum, normalde de gittiğim bir estetisyendi ve denemeye karar verdim, önceleri yaz olduğundan leke ve yara olur diye korkuyordum fakat estetisyenim bundan korkmamamı söyledi, sıcak olmamak kaydıyla banyo yapabileceğimi sadece kendim müdahale etmememi söyledi, yazılanların aksine yara olacak bir durumla karşılaşmadım kalın tüylere en az 3 incelere de 1 veya 2 akım veriyor canım yanıyor evet ama kızarıklıklar ağda vaya makineyle alım sonrasından çok farklı değil,beze filan yok, kan zaten görmediğim için kabuk olacak bir durum olduğunu sanmıyorum.Hemen sonrasında yatıştırıcı bir karışım ve merhem uyguluyor yanma veya acı zaten hissetmiyorum sonrasında ve kızarıklıklar 1 günde yatışıyor...çoğu okuduğum yorumu önceden okusam hiç başlamazdım korkarak ancak gittiğim yerdeki makine son çıkan makinelerden ve evet işin ehli olmayan biri dış derinizi yaktığı takdirde leke ve kabuklara maruz kalıyorsunuz sanırım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
akımı tüylerin yapısına göre ayarladı gül hanım ben de ilk gittiğimde .de tüylerin bir çoğu kalındı diğerleri de çok inceydi...şimdi bacağımın bir kısım yerlerinde tüy çıkmıyor ki daha 1 ay oldu başlayalı...ağdadan çok farklı bir iz olmuyor o da zaten 1 gün sürüyor,yara,yanık ve kabuk zaten olmadı...eczanelerde sporcuların sakatlanmalarında uygulanan bir sprey var adını hatırlamıyorum ancak mavi kapaklı bir sprey,her ihtimale karşı ondan aldım canım yanacak gibi olursa ondan sıkıp bir kaç dakikalık uyuşukluk sağlıyor zaten sonra da alışmış oluyor o bölge ve canım acımıyor, solaryuma da girdim,güneşe de çıktım, duşumu da alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım sanırım en fazla 1 ay içinde tüylerin tamamı sarı olacak,şu anda bile bazı tüyler köksüz şekilde düşüyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 ay değil 2 aydır gidiyorum gül abbasoğluna yukarda yanlış yazmışım kusura bakmayın arkadaşlar bitene kadar devam edicem sabırlı olmak gerek yoksa tüyler bitmez.

Geri