Gülben Ergen'in güzellik sırları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Gülben Ergen'in güzellik sırları
gülben ergenin kullandığı parfüm gülben ergenin parfümü güzellik sırları ergen hangi parfümü kullanıyor ergen güzellik sırları
Gülben Ergen güzelliğini neye borçlu acaba?
İşte Gülben'in güzellik sırları bakalım sanatçı güzel ve bakımlı olmak adına neler yapıyormuş?
gulben-ergen2-4000.jpg

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, cildinin güzelliğini doğaya borçlu olduğunu söyledi. Bitkilerden vazgeçmeyen Ergen, sabahları mutlaka ballı süt içtiğini, ballı sütün kendisine enerji verdiğini belirtti. Üç çocuk annesi şarkıcı, normalde ya portakal ya greyfurt ya da havuç suyu tercih ettiğini kaydederek sağlıklı olmak için yaptıklarını şöyle anlattı: “Sürekli sebze yiyorum ve mutlaka ıhlamur çayı ve nane çayı gibi bitki çayları tüketiyorum. Nane, maydanozu kaynatıp demliyorum Vejeteryan olmasam da çok az miktarda et tüketiyorum.”

HAFTADA BİR PEELİNG

En önemli bakımın beslenmeyle başladığını söyleyen Ergen, artık marka kozmetikler yerine daha doğal ürünleri tercih ettiğini kaydetti. Gülben Ergen “Beslenirken de hayvansal gıdalar yerine toprağın bize verdiği sebze ve meyveleri kullanıyorum. Vücudum için bitkisel yağlardan kendime özel karışımlar yapıyorum. Kayısı, badem, portakal ve nane yağını karıştırıp vücudum için kullanıyorum. Yüzüme ise haftada bir peeling ve nem maskesi yapıyorum” ifadesini kullandı.

SAÇLARINI KORUYOR

Gülben Ergen cildi için peeling ve maskelerini uyguladığını, saçlarına ise kekik yağı, ceviz yağı, bepanten (ampul) susam yağı ve badem yağını karıştırarak bakım yaptığını vurguladı. Ünlü şarkıcı bu karışımı haftada 2 kez saçlarına uyguluyor. “Böylece saçlarımı koruyorum”

İşte Ergen'in güzellik sırları

Sabahları ballı süt

Sebze ağırlıklı beslenme

Gün içinde ıhlamur, nane çayı içiyor

Vücudu için özel bitkisel yağlar

Marka kozmetik ürün yerine doğal ürünler

Saçlara kekik, ceviz, susam yağı karışım

Bugün

Geri