Güle güle oturun başvuru formu ve şartları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Güle güle oturun başvuru formu ve şartları
güle güle oturun başvuru, güle güle oturun başvuru şartları, güle güle oturun ücretlimi, güle güle oturun selim yuhay

Daha önce kanal d ekranların da evim şahane program adı ile birçok kişinin evini yenileyen ve hayallerini gerçeğe dönüştüren Selim Yuhay, artık tv8 ekranların da yine aynı format ile yapımcılığını üstlendiği "güle güle oturun" programı ile izleyici ile buluşuyor.

Selim Yuhay Kimdir bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önce ki yapmış olduğu program da yatak odası, çocuk odası dekorasyonu, mutfak modelleri, oturma odası ve salon dekorasyonu ile izleyiciyi ekran başına kitlerken ev sahiplerini ise çoğu zaman yapmış olduğu yenileme dekorasyonları ile sevinçten ağlatan Selim Yuhay, güle güle oturun programı ile yine birçok evin dekorasyonunu baştan yenileyerek daha modern, şık ve ferah yaşam alanlarının oluşmasına öncülük edecek.

Peki bu programa nasıl başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki görseli tıklayarak güle güle oturun programına başvuruda bulunabilirsiniz.

guleguleoturun-e1468831059256.jpg

Güle güle oturun ücretli mi?

Program dahilin de uygulanan tüm masrafları tv8 kanalı karşılıyor yani güle güle oturun programı tamamen ücretsiz olup ev için de yapılan dekorasyon katılım hakkı elde eden izleyiciye hediye edilmektedir.

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU 2017 İÇİN TIKLAYINIZ

Güle güle oturun programına başvuru ve katılım şartları nelerdir?

Programa katılım şartı için öncelikle biraz önce sizler için paylaştığımız katılım formunu doldurmanız gerekiyor. Formu eksiksiz bir şekil de doldurup göndermeniz yeterlidir. Programa katılmak için illaki İstanbul da oturmanız şart değil. Türkiye'nin herhangi bir şehrin de, ilçesin de yada köyün de oturabilirsiniz.

Evinizin hoşuna gitmeyen bir yerini mesela yatak odası olabilir, mutfak yada banyo, antre ve salon gibi yerleri belirterek formda belirtilen yerede değişmesini istediğiniz yeri ve fotoğrafı da belirtmeniz gerekiyor.

Siz de evinizin yenilenmesini istiyorsanız ve bunun için imkanlarınız müsait değilse vakit kaybetmeden formu doldurup ilgili yere gönderin. Belli mi olur bakarsınız bundan sonraki şanslı izleyici siz olursunuz;)

MİMAR SELİM YUHAY KİMDİR TÜM BİLGİLER BU LİNKTE

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet programın adı ve yayınlandığı kanal değişmiş kanal d ekranların da evim şahane olarak gelen program artık tv8 ekranların da güle güle oturun adı ile yayınlanıyor. Programın yapımcısı ve sunucusu ise yine değişmedi mimar Selim Yuhay tarafından pragram devam ediyor.

Acun Medya tarafında bir anlaşma sağlanmış. Muhtemelen tv8 ekranlarında olacak. Gerçekten işini özveri ile yapan türünün ilk örneklerinden. Diğer programlardan daha iyi iş çıkartıyor.

Bekleyelim görelim bakalım umarım buraya yazdıklarımız boşa çıkmaz ve harika dekor işleri yaparlar. ( Araştırdım )

19 aralıkta tv8 de ilk bölümünü gördüm ama sanırım başlamış çoktan yani hala da devam ediyor çok güzel dekorasyonlara imza atıyor yine Selim Yuhay ve ekibi

evim şahane programını ilgiyle izliyordum t8 kanalına geçtiğini bilmiyordum şu an burda öğrendim bende selim yuhay nerelerde diyordum meğer programın ismiyle kanalı değişmiş öğrendiğim iyi oldu artık ordan programı takip etmeye başlarım programda çok güzel dekorasyon örnekleri oluyor hatta bazen ben bile şaşırıyorum nasıldı nasıl oldu diye selim yuhay harikalar yaratıyor bazen kendine göre ev sahibine de ufak ama onların çok sevineceği süprizler yapınca karakter olarakda kendisini çok beğeniyorum

Taklitler, asıllarını yüceltir diye bir söz var ya. Selim Yuhay bu işi, ilk kez piyasaya süren kişilerden birisi onun için onun üstüne de programlar çıktı ama tanımam harika yapıyor ve işlerin hakkını veriyor çizimleri ile. Bakacaz görecez :)

Bende selim yuhayı severek izliyorum. Dekorasyonun öncüsü diyebilirim.Yaptığı tasarımlar ve dekorasyondaki uyumu hiç bir mimar yakalayamıyor.Diğer dekorasyon programları baştan sona fiyasko. Selim yuhayı başarılı programından ötürü sitemiz aracılığıyla tebrik ediyorum.

Geri