Günde 1 saat yürüyüş kaç kilo vermemi sağlar?

P

Piraye.

Forum Okuru
Günde 1 saat yürüyüş kaç kilo vermemi sağlar?

Günde 1 saat yürüyüş ile kaç kilo verilir melek kadınlar kulübü günde 1 saat yürüyüş kaç kalori yaktırır forumda.​

Kızlar yaa yürüyüşle bir çok arkadaşım kilo verdiler tığ gibi oldular sizce ben de yürüyüş yapsam kilo verir miyim? Günde 1 saat yürüyüş ile kaç kilo verilir? Benim 8 kilo fazlam var yürüyüş ve boğazı keserek herhalde veririm dimi? Sadece yürüyüş ile kaç kilo verebilirim ve kaç kalori yakarım acaba?

Merhabalar
Yürüyüşün kilo verme konusunda epey etkisi var ama tabi yürüyüş yaparken boğaza devam ederseniz kilolar yerinde kalır. Aynı zamanda beslenmeye de dikkat etmek gerekiyor. Düzenli şekilde bir rutin haline getirirseniz yürüyüşü ve tabii tempolu yürüyüş olmalı yani öyle bir yürü bir dinlenme olmaz. O bir saati kesintisiz tempolu yürümeniz lazım. 1 saatlik yürüyüş ortalama olarak tempolu bir yürüyüşle 250-300 kalori yakmanızı sağlar. 1 ay sonunda 10bin kalori eder. Günde 1 saat yürüyüş ile kaç kilo verilir? İşte tam burada eğer beslenmeye de dikkat ederseniz ayda 1-2kg arası kilo vermiş olursunuz tabii dediğim gibi bu metabolizma ile de alakalı. Hani siz 2kg verirsiniz bir başkası 4 kilo verir gibi. Dilerseniz egzersiz ile bilgi de edinebilirsiniz aşağıdaki linke ekliyorum. "Egzersiz rehberi hakkında bilinmesi gerekenler"

Geri