Gürkan Kubilay

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Gürkan Kubilay
gürkan kubilay dr gürkan kubilay hangi hastanede
gürkan kubilay, gürkan kubilay kimdir, gürkan kubilay dokdorum, gürkan kubilay diyetleri, gürkan kubilay diyet, gürkan kubilay zayıflama, gürkan kubilay zayıflama diyetleri, gürkan kubilay zayıflama merkezi, gürkan kubilay iletişim

"Yiyerek zayıflayacaksınız" diyen ünlü Dr. Gürkan Kubilay, bu güne dek bir çok başarılı diyet listelerine imzasını atmıştır.

Malum yaz geliyor ve fazla kilolardan kurtulmanın da zamanı geldi biliyorsunuz:) Meleklermekani.com olarak, bu konuda sizlere bir nebzede olsa yardımcı olmak istedik ve sizlere Gürkan Kubilay'ın iliteşim bilgilerini sunmak istedik.

84d9aca3cbaffe.jpg

Buyrun Melek'ler, Gürkan Kubilay ile zayıflayın:)

Kubilay Sağlık Hizmetleri
Daha Büyük Haritayı Görüntüle
Adres : Bağdat Cad. Dervişoğlu Apt. No:23 Kat:2 Daire:4 Kızıltoprak Kadıköy İstanbul
Telefon : (0216) 345 34 87
(0216) 418 25 74
Faks : (0216) 418 25 74
E-Mail : info@gurkankubilay.com
Web : http://www.gurkankubilay.com
Dr.Gürkan Kubilay

Adres : Adnan Kahveci Bulvarı No:31 (Medicana Hastanesi karşısı)Bahçelievler-Haznedar/İSTANBUL
Telefon : (0212) 556 60 71
(0212) 556 60 72
Faks : (0212) 556 60 71
E-Mail : info@gurkankubilay.com
Web : http://www.gurkankubilay.com

Sağlıklı günler dileriz...

Meleklermekani.com

ya ben gelmek istiyorum ama çok pahalı gürkan beyle konuşmak istiyorum ama ulaşım olmuyor bende zayıflamak istiyorum eşimle ayrılma derecesine geldim ama ücret ddudak uçurtuyor doktorum programında o kadar insanı ücretsiz zayıflattınız bide beni zayıflatsanız

ya ben gelmek istiyorum ama çok pahalı gürkan beyle konuşmak istiyorum ama ulaşım olmuyor bende zayıflamak istiyorum eşimle ayrılma derecesine geldim ama ücret ddudak uçurtuyor doktorum programında o kadar insanı ücretsiz zayıflattınız bide beni zayıflatsanız
Doktorum programina mail at cnm belki sana yardimci olabilirler. Tabi dr. Gürkan Kubilaya da mail at illaki birisi seni duycak :tik:

Geri