Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım sende korkacak bişi yok, senin de dediğin gibi ilacın etkisi daha yeni yeni atılıyor vücudundan, ben de 3 yıl iğneyle korundum bırakalı tam bir sene oldu ama iğnenin etkisinin vücuttan tamamen atılma süresi 6 ay kadarmış. Bir de doktorum korunduğum zaman demiştiki, bir organın çalışmasını sürekli baskılarsan çalışmayı unutur tembelleşir demişti, sen de uzun süre kullandın mı hap , o da önmeli

çok iyi canım heyecan vardır şimdi sende ilk defa bebeğin ile karşılaşacaksın.demek pozitif düşün diyorsun tamam onuda deneyelim o zaman bu ay bakalım.
Evet tatlim ben bende kesinlikle ise yaradigini gordum.insallah sizlerden de duyacagim yakinda.Bu arada sultan 30 eylul benim dogum gunum insallah ugur getirsin sana bebegin gelsin.

Birsey degil canim benim tabii ki anlatacagim 27 agustosta olmam gerekiyordu 7 eylulde kan testinde cikti askim ama dedigim gibi idrarda silik cizgi bile yoktu ben daha once de yazdim doktorumun benden onceki hastasi ne idrarda gormus nede kan testi pozitif cikmis hicbir belirtisi de yokmus sadece hasta olmamis ve ultrasound da 14 haftalik hamile cikmis nasil oluyor deme olmus

Canlarım bende şimdilik çıkıyorum öğlenden sonra tekrar girmeye çalışıcam..
Bu arada kandiliniz mübarek olsun şu mübarek günde allahım tüm güzel dileklerinizi kabul etsin cümlemizin ....

Canlarım bende şimdilik çıkıyorum öğlenden sonra tekrar girmeye çalışıcam..
Bu arada kandiliniz mübarek olsun şu mübarek günde allahım tüm güzel dileklerinizi kabul etsin cümlemizin ....
görüşmek üzere canım bugün cansı 14 den haber bekliyoruz canım.seninde kandilin mübarek olsun bitanem.amiinnn..