Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

HOŞGELDİN canım baş dönmesi felan bende hiç olmamıştı.ama gününde gelmiş gerçi.bir iki gün daha bekle bakalım.allahım hayırlı haberler vermeyi nasib etsin sanda inş

canım hayırlısı olsun inşallah bazı hamilelerde tansiyon düşüyo sanırım baş dönmesi olabiliyo inşallah öyledir canım.bugün yarın bekle yada yarın test yap sen bilirsin canım.başka neler hissediyosun belirti olarak?
sağolun kızlar inşallah hayırlı haberler verebilirim sizlere bu mübarek günde inşallah Rabbim duarlımızı kabul eylesin ve herşeyin hayırlısını nasip etsin.bi kere baş dönmesi oldu ve hep kasıkta batmalar başkada hiç bişi yokkk bekliyorumm

ahhhh ne güzel canım benım daha sık görüşürüz artık canım artık test yap bence senın günün çoktan geçtı yanı ıdrarda bıle çıkabılır egerkı hamıle degılsen bıle hemen doktora gıdersın canım beklemezsın bence ama ınsallah senden güzel haberler alıcaz canım bende beklemedeyım henüz reg olmadım atesım 36.7 çıktı bu sabah ınsallah regl olmamda melegım gelmıstır canımya ben beklıcem ayın 18ıne kadar regl olmazsam tabıkı o zaman yaparım test canım:)
aynen cnm bende 18ini bekliyorum çünkü geçen ay değilde bi önceki ay 36.günde olmuştum belkide yine öle oldu ve belkide bu ay yumurtlama olmadı kısmet inşalah gelmiştir meleklerimiz annesi.ne hoş olurdu aynı gün inşallah güzel haberler vermeyi nasip etsin Rabbim:)

Günaydın arkadaşlar;
bugun gazetede bu yazıyı okudum ve sizinle paylaşmak istedim.
Hayırlı kandıleriniz olsun..
Allahım bu hayırlı gecede sizlerede hamile kalmayı nasip eder iaşlllah.
günaydın şirinecimm paylaşım için sağol cnm.nasılsın bu arada bebişin nasıl bakiimm
bizleride duana unutma cnmm

aynen cnm bende 18ini bekliyorum çünkü geçen ay değilde bi önceki ay 36.günde olmuştum belkide yine öle oldu ve belkide bu ay yumurtlama olmadı kısmet inşalah gelmiştir meleklerimiz annesi.ne hoş olurdu aynı gün inşallah güzel haberler vermeyi nasip etsin Rabbim:)

canım benım agustosun 22sınde lekelenme baslamıstı ama leke ıle bırlıkte kanda gelmıstı kırmızı az da olsa gün boyu devam ettı pazarda böyleydı pazartesı tam söküldü ben cumartesıden saydım bugün oluyor reglım ama pazartesınden hesaplarsam 17sı oluyor o yuzden beklıyorum bellı olmaz dıye canım acayıpte korkuyorum bılmıyorum ne olacak:)

BU BÖLÜMÜ DİKATTLİ OLKUYUN ARKADAŞLAR
Hamile kalmanın kolay yolları

• Adet görmeden iki gün önce cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
• Spermler 24 saate kadar canlı kalabilir. Bu nedenle aynı gün içinde birden fazla cinsel ilişkiye girmeye çalışın.
• Cinsel ilişkiden önce sıcak bir duş almak hamile kalmanızı engeller çünkü spermlerin tembelleşmesine neden olur.
• Hamile kalmak sanıldığı kadar kolay değildir özellikle 35 yaşın üzerindeki kadınların hamile kalması altı aydan uzun bir zaman alabilir.

Paylaşımın için sağol tatlım.Sen hamile kaldın ama hala bizi düşünüyosun :) tekrar sağol.

canım benım agustosun 22sınde lekelenme baslamıstı ama leke ıle bırlıkte kanda gelmıstı kırmızı az da olsa gün boyu devam ettı pazarda böyleydı pazartesı tam söküldü ben cumartesıden saydım bugün oluyor reglım ama pazartesınden hesaplarsam 17sı oluyor o yuzden beklıyorum bellı olmaz dıye canım acayıpte korkuyorum bılmıyorum ne olacak:)
bende 15 i yazdım cnm ama bir önceki aya bakarsam 13ünde olmam gerekti ama daha önceki ayda da 36igünde olduğum için oda ayın 18ine geliyoo yani düzensiz olduğundan bekliyorum hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum testi yapıpı insanı çok üzüyo yaa korkuyorum bende anlıcağın yapmaktan testi o yüzden beklicem inş:)

Mrb selzeh, geçen ay lekelenmen olduğunu hatırlıyorum bende.Lekelenmelerinin olmaması iyi işaret.İnş güzel haberlerini alırız.Ama korkuyla beklemek zordur tahmin ediyorum.Allah kolaylık versin :)

Geri