Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

anladım ya benim korkumda şu açıkcası doktor bana dört ay önce test felan yaptı ultrasona soktu gebeliğe engel bir şey olmadığını söyledi fakat ben doğum kontrol hapı ile korunuyordum bıraktım dört ay oldu hala hamiş kalmadım...gerçi şunu hissettim sanırım hapın etkisi geçen ay ancak vücudumdan çıktı diye düşünüyorum çünki hapı kullanmadan önce adetlerim çok sancılı olurdu.hap kullanınca hiç sancım olmuyordu bıraktıktan sonraki üç ay yine sancım olmadı ama son adettimde iki gün yataktan kalkamadım sancıdan...bunuda ilacın etkisinin artık gittiğine yoruyorum....doktorlar bir yıl geçmeyince tedavi etmiyorlar ben bir yıl da beklemek istemiyorum hani varsa bi sorun önceden tedbir alsam ....ne yapmam gerekir acıkcası bilmiyorum.

canım sende korkacak bişi yok, senin de dediğin gibi ilacın etkisi daha yeni yeni atılıyor vücudundan, ben de 3 yıl iğneyle korundum bırakalı tam bir sene oldu ama iğnenin etkisinin vücuttan tamamen atılma süresi 6 ay kadarmış. Bir de doktorum korunduğum zaman demiştiki, bir organın çalışmasını sürekli baskılarsan çalışmayı unutur tembelleşir demişti, sen de uzun süre kullandın mı hap , o da önmeli

çok iyi canım heyecan vardır şimdi sende ilk defa bebeğin ile karşılaşacaksın.demek pozitif düşün diyorsun tamam onuda deneyelim o zaman bu ay bakalım.
Evet tatlim ben bende kesinlikle ise yaradigini gordum.insallah sizlerden de duyacagim yakinda.Bu arada sultan 30 eylul benim dogum gunum insallah ugur getirsin sana bebegin gelsin.

Ben sadece yedi ay kullandım hapı ve bıraktım hayırlısı artık bekliyorum ....inşallah tüm isteyenlerinde benimde olur

metosum reglim geçeli bir gün oldu, kan testi yaptırsam kanda çıkar mı, sen ne zaman yaptırmıştın, bir de aklıma takılan şu var: regl geçtiği halde idrarda çıkmıyorsa bu hcg hormonunun azlığını gösterir, bu da bazı değerlerin olması gerekenin altında mı seyrettiğini gösteriyor, sana doktorun ne dedi, sen ne zaman kan testi yaptırdın, kusuruma bakma canım ya seni yakalamışım hamiş hamiş soru yağmuruna tutuyorum ama merak naparsın:))))
Birsey degil canim benim tabii ki anlatacagim 27 agustosta olmam gerekiyordu 7 eylulde kan testinde cikti askim ama dedigim gibi idrarda silik cizgi bile yoktu ben daha once de yazdim doktorumun benden onceki hastasi ne idrarda gormus nede kan testi pozitif cikmis hicbir belirtisi de yokmus sadece hasta olmamis ve ultrasound da 14 haftalik hamile cikmis nasil oluyor deme olmus :)

Canlarım bende şimdilik çıkıyorum öğlenden sonra tekrar girmeye çalışıcam..
Bu arada kandiliniz mübarek olsun şu mübarek günde allahım tüm güzel dileklerinizi kabul etsin cümlemizin ....

Canlarım bende şimdilik çıkıyorum öğlenden sonra tekrar girmeye çalışıcam..
Bu arada kandiliniz mübarek olsun şu mübarek günde allahım tüm güzel dileklerinizi kabul etsin cümlemizin ....
görüşmek üzere canım bugün cansı 14 den haber bekliyoruz canım.seninde kandilin mübarek olsun bitanem.amiinnn..

Geri