Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Selam yaseminy benimde adet günü pembe lekem gelmişti. İkinci çizgiler hep silikti ve hamileymişim. Sende hamilesindir merak etme canım

inş ya eczanede çalışan arkadaşa sordum abla tam adet gunu yapmışın ondanda silik çıkmış olabilir dedi içime kurt ondan düştü bu tetslerde neler çift çıkarır gebelik hormonu dışında ne çift çıkarır ki

lavişim inşallah Rabbim sağlıkla versin bebekler,mizi bende bekliyorum hala bu ay da 2 gün kaldı günüme dün sanki regl oldum gibi kasıklarım ağrıdı koyu akıntım falna geldi ama bugün hiç bişi yok son 1 haftadır da mide bulantılarım var bakalım bekleyip görücez artık dualarımız birbirimize olsun canım Rabbim herkesin gönlüne göre versin <aminnnnnn>

sende benim canımmsın delim benim evet soğan kürü yapıyorum 4.gün bugün karnıma ağrı yaptı işe yarıyo galiba bişeyleri söküyo yok zaten artık beklemiyorum bebişi denedik denedik olmadı yazı böyle geçircez ekimde denicez bakalım bişeyler

ya inşallah verirler tatlım ya.dün izin istedim ortağımla bi görüşeyim bakarız dedi yani direk hayır demedi ama bu patron milletine güven olmaz kısmette varsa olur valla gideriz tatile)

tatlım hadi yaa valla çok merakettik artık çıkmıştır test sonucun inşallahta pozitif çıkmıştır.sen şimdi heyecandan ölüyosundur bilirim) ama bizde ölcez yani burdaa

Günaydin kizlar cumaniz mübarek olsun ins bu cuma günü ettiginiz bütün dualar kabul olur
aminn canım cümlemizin

inşallah canım sen bizim gibi çok bekleyenlerden olma rabbim büyük sanada ,bizede hayırlı olan zamanda nasipetsin evlat sevgisini

herkese hayırlı cumalar allah bu mübarek günde dualarınızı kabul etsin kimin ne isteği varsa hayırlısıyla versin en kısa zaman da inşallah...
inşallah tatlımm rabbim herkesin gönlünden geçeni hayırlısıysa versin

aylinim hadi sende hamileyim de valla inşallahh bebişin gelmiştir

offf aradım cihazları yeni başlamış çalışmaya 1 saate çıkar diorlar doktorlar onaylayınca netten gorcem bakalım ayyy ben az daha uyuyayım yok sa vakit geçmio ekran bana ben ekrana boş boş bakıoz zaman geçtikçe hevesimde azaldı valla...

huhuhuuuuuuu selam kızlar
napıyonuz bakem benim biraz karnım ağrıyo soğan kürü yapıyomya ondan heralde inşallah işe yarıyodur varsa bişeyler söker iyi gelir.
bide belde yakı ohhhhh
slm canım soğan kürü ağrı yapıyor bazen iltihap söküyor çünkü bende deneiyorum 15 gün dür karnım çok şişmişti hamile gibi soğan sayesinde iltihap gidince karnımın şişliğide indi