Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Selam yaseminy benimde adet günü pembe lekem gelmişti. İkinci çizgiler hep silikti ve hamileymişim. Sende hamilesindir merak etme canım

inş ya eczanede çalışan arkadaşa sordum abla tam adet gunu yapmışın ondanda silik çıkmış olabilir dedi içime kurt ondan düştü bu tetslerde neler çift çıkarır gebelik hormonu dışında ne çift çıkarır ki

lavişim inşallah Rabbim sağlıkla versin bebekler,mizi bende bekliyorum hala bu ay da 2 gün kaldı günüme dün sanki regl oldum gibi kasıklarım ağrıdı koyu akıntım falna geldi ama bugün hiç bişi yok son 1 haftadır da mide bulantılarım var bakalım bekleyip görücez artık dualarımız birbirimize olsun canım Rabbim herkesin gönlüne göre versin <aminnnnnn>

ayyy defnemmmm yaa iyikide gitmemişinnnnn :deli: canımsınn yafff canımsınnn:asskim:
soğan kürü yapıosan bu ay bebek bekleme canım çünkü soğan kürü rahmi temizlediği için döllenme olmaz hee bide soğan kürü felaket akıntı yapıomuş içeriyi temizliyo çünkü korkma sakın bide günü gününe yapmalısın fazlası zararlıymış çünkü :D:D hade bakem hayırlısı olsun bebemmmmmmmmmmm:deli:

nereee nereeeeee kapıyı kitledim gidemezsin kiiiiiiiiiiii:24: :D:D
sende benim canımmsın delim benim:) evet soğan kürü yapıyorum 4.gün bugün karnıma ağrı yaptı işe yarıyo galiba bişeyleri söküyo:) yok zaten artık beklemiyorum bebişi denedik denedik olmadı yazı böyle geçircez ekimde denicez bakalım bişeyler:)

kızlar biliyosunuz ki ben 11 haziranda adet olmam lazımdı ama hala olmadım herzamanki gibi gecikti gene ama bu ay hiç ama hiç umudum yok çünkü çok fazla ilaç kullandım :D:D klomenle yumurta takibine temmuzda devam edicem bu ay dinlenmek istiyorum ben bunu daha önce yazdımmıydı yaff :D:D

- - - Updated - - -

defneee patronların sana izin verirse çok şanslısın valla öleleri varki hayatta vermezler 3.5 aylık bir çalışanına :D:D
ya inşallah verirler tatlım ya.dün izin istedim ortağımla bi görüşeyim bakarız dedi yani direk hayır demedi ama bu patron milletine güven olmaz kısmette varsa olur valla gideriz tatile:))

teşekürler kızlar evet kan testi yaptıracam da bekliim dedim hatta bekliyim dediğime ben bile şaşırdım ben pek tezcanlıyımda.. ben yeni denemelerim olduğundan pek konduramıorumda ama sporcuyum die ne olur ne olmaz sık sık test yaparım her ilişkiden 10 gun sonra kan testi de yaptrırım.. geçen adetime 10 gun varken de kanda 1.20 ıktı doktor erkende olabilir dedi idarardada hep bembeyaz negatif.. ama bu ay herşey çok garipti vucudumu bilirim ağrılar batmalar herşey farklıydı dunden beri sökulecek gibiyim ama hala sarı akıntı bazende kupkuruyum bu saat oldu gelen giden yok. gene test aldım başka marka yaptım az önce gene 2. çizgi silik ama çok uğraşmak gerekmio bakmak için belli oluo yani. 2 test 2 silik çizgi adetim 2 gun geçio. uzun süredir göğüslerim balon gibi büyük ve vucut ısımdan daha sıcaklar... bugun baş donmem ve kusmam da var yarın artık gidecem böle olanlar varmı
tatlım hadi yaa valla çok merakettik artık çıkmıştır test sonucun inşallahta pozitif çıkmıştır.sen şimdi heyecandan ölüyosundur bilirim:)) ama bizde ölcez yani burdaa:)

Günaydin kizlar cumaniz mübarek olsun ins bu cuma günü ettiginiz bütün dualar kabul olur
aminn canım cümlemizin:)

çok garip lavinyam bu hamilelik olaylarına seninle başladım ben sitelerde dolaşırken meraktan bu konuyu buldum girdim o gun buugn hepinizi taip eder oldum defne lavinya .... gibi inş benden önce allahım hasret kalmışlara bu anneliği tatırsın.. banada çok aratmasın yoksa tabii:)
inşallah canım sen bizim gibi çok bekleyenlerden olma rabbim büyük sanada ,bizede hayırlı olan zamanda nasipetsin evlat sevgisini:)

herkese hayırlı cumalar allah bu mübarek günde dualarınızı kabul etsin kimin ne isteği varsa hayırlısıyla versin en kısa zaman da inşallah...
inşallah tatlımm rabbim herkesin gönlünden geçeni hayırlısıysa versin:)

lavişim inşallah Rabbim sağlıkla versin bebekler,mizi bende bekliyorum hala bu ay da 2 gün kaldı günüme dün sanki regl oldum gibi kasıklarım ağrıdı koyu akıntım falna geldi ama bugün hiç bişi yok son 1 haftadır da mide bulantılarım var bakalım bekleyip görücez artık dualarımız birbirimize olsun canım Rabbim herkesin gönlüne göre versin <aminnnnnn>
aylinim hadi sende hamileyim de valla inşallahh bebişin gelmiştir:)

offf aradım cihazları yeni başlamış çalışmaya 1 saate çıkar diorlar doktorlar onaylayınca netten gorcem bakalım ayyy ben az daha uyuyayım yok sa vakit geçmio ekran bana ben ekrana boş boş bakıoz zaman geçtikçe hevesimde azaldı valla...

huhuhuuuuuuu selam kızlar:)
napıyonuz bakem benim biraz karnım ağrıyo soğan kürü yapıyomya ondan heralde inşallah işe yarıyodur varsa bişeyler söker iyi gelir.
bide belde yakı ohhhhh:deli:
slm canım soğan kürü ağrı yapıyor bazen iltihap söküyor çünkü bende deneiyorum 15 gün dür karnım çok şişmişti hamile gibi soğan sayesinde iltihap gidince karnımın şişliğide indi

Geri