Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

evetttt hamilesin canım:) sadece değerini 2 gün sonra tekrar baktırana kadar çok fazla kişiye söyleme :) Yazdığımı okumadın mı benim adet günümde negatif çıkmıştı 6 gün geçince kanda çıktı. Sana düşen şimdi sıcak sudan uzak dur. Kendini sakın.Fazla yorulacağın şeyler yapma. Hiç bir ilaç içme, Hatta bitki çayı dahi içme patlıcan yeme.:)

ayyy çok garibim şimdi neler yapıp neler yapmıjam ne yicem iiççem lasım bildikleriniz ösleyin akrnım hala adet olcam gibi ağrıo normalmi

canım dileğe katılıyorum, 2 gün sonra her halükarda yaptırmakta fayda var benim adetim 5 gün geçince değerim 332 çıkmıştı 2 gün sonra 802 çıktı doktor ancak o zaman ok dedi, değerin kaç olduğundan ziyade nasıl yükseldiği önemli :) inşallah netice senin istediğin gibi olur,

ayyy çok garibim şimdi neler yapıp neler yapmıjam ne yicem iiççem lasım bildikleriniz ösleyin akrnım hala adet olcam gibi ağrıo normalmi

kız yasemin hayırlı olsun.ben taaa kaç zamandlr buraya girmiyodum, bir kızlara bakaylm dedim, senin şu sevindirici haberini okudum, çok mutlu oldum.hele bi de şu yazdığın mesajı gördüm çoooook güldüm.tatlım senin hakkketen parmakların 1-1ne dolaşmış:puha:darısı başımızaaaaaaa

saolun kızlar bu hamilemiyim değilmiyimden daha streslimiş öğreneli şurda kaç saat olduki valla endişeliim değer düşükmü acaba düşükmü yapıom yukselçekmi derken bide az önce adet olcam gbi karın ağrım oldu baktım kahverengi akıntı valla ağladım sinirden acaba düşükmü adet olcammı korkusu sardı ve ne hikmetse şuan çok canım acıo sol kasığımın oralar acıo oturamıorum yatcam sanırım şimdi ama ben çok endişeliyim kahve akıntıdan ve acıdan nolur neler biliosuanız söleyin doktora gidene kadar korkudan gidecem... demnden beri balerin gibi parmak ucunda yurucem nerdeyse :) bişi olcak die bu ağrılar normal dimi adet olurmuyum ki:(

kız yasemin hayırlı olsun.ben taaa kaç zamandlr buraya girmiyodum, bir kızlara bakaylm dedim, senin şu sevindirici haberini okudum, çok mutlu oldum.hele bi de şu yazdığın mesajı gördüm çoooook güldüm.tatlım senin hakkketen parmakların 1-1ne dolaşmış:puha:darısı başımızaaaaaaa
aminnnnn arkadaşım aminnnn allah sizlerde tez zamanda nasip etsin ama öyle bir zamanda öğrenki bebek yerine oturmuş keyif yapıo olsun böle çok zormuş ya haftaya kadar acaba değerim yukselçekmi düşermi nolcak böle körkunç bişi... ama şükür daha 2. ay da tutturduk :)

aminnnnn arkadaşım aminnnn allah sizlerde tez zamanda nasip etsin ama öyle bir zamanda öğrenki bebek yerine oturmuş keyif yapıo olsun böle çok zormuş ya haftaya kadar acaba değerim yukselçekmi düşermi nolcak böle körkunç bişi... ama şükür daha 2. ay da tutturduk :)

yasemin canım Allahın dediği olur herşeyi oluruna bırak belki bunu sölemek bize kolay ama o bebek senin kaderinde varsa zaten doğacak ama yoksa sen ne yaparsan yap inşallah hayırlısı olur içini ferah tut ama ilkbaşta kimseye söleme .adetin kaç gün geçmişti birde göğüs ağrın sadece uç kısımda mı yoksa komple mi benimde yarın adet günüm ama göğüs uçlarıım çok acıyo şişlik var 5 gündür böle bakalım yarın görürüz:)

kızlat hemen söleyin 20 . 91 elim titrio ne buuuuu

salı çarşamba gel bakalım gene dedi hani değer düşçekmi yukselçekmi die çokmu düşük ya bu değer ama benim hep 1.20 çıkardı

değerim günüme göre az mı yinede nasıl bilicem salıya kadar ya

saolun kızlar bu hamilemiyim değilmiyimden daha streslimiş öğreneli şurda kaç saat olduki valla endişeliim değer düşükmü acaba düşükmü yapıom yukselçekmi derken bide az önce adet olcam gbi karın ağrım oldu baktım kahverengi akıntı valla ağladım sinirden acaba düşükmü adet olcammı korkusu sardı ve ne hikmetse şuan çok canım acıo sol kasığımın oralar acıo oturamıorum yatcam sanırım şimdi ama ben çok endişeliyim kahve akıntıdan ve acıdan nolur neler biliosuanız söleyin doktora gidene kadar korkudan gidecem... demnden beri balerin gibi parmak ucunda yurucem nerdeyse :) bişi olcak die bu ağrılar normal dimi adet olurmuyum ki:(

canm hayırlı olsun ben 3 gün geçince yaptırdım 1.49 çıktı sonra ki gün yani 4.günde 13.88 çıktı bir hafta sonra 348 falan çıktı yükselir inşallah canım sen merak etme bol bol dinlen hiç iş yapmamaya çalış bir de arkadaşların dedği gibi çay kahve bitki çayları onlardan uzak dur adet söktürücü olarak bilinen şeyleri yeme içme ağır kaldırma spora ara ver ve 2 hafta kadar sonra bebişi göreceğini aklından çıkarma yani iki hafta heyecan böyle sürecek o da en az 2 hafta beklicen sabredicen bu iş böyle hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin rabbim
canım ya sen kötü şeyler söyleme düşük falan aklından çıkar bebşin sana tutunacak inşallah ben öyle hissdeiyorum ve unutma her şey nasip meselesi :kiss:

slm kızlar nasılsınız iyisinizdir inş yasemeny cnm tebrik ederim çok sevindim herşey istediğin gibi gider inş kızlar ya ben 19 haftalık oldum ama bebekte tık yok hiç oynamıyo dr aradım normal değil dedi önce bi kıpırtı vardı seyirmeler oluyodu 10 gündür oda yok hiç bi kıpırdama yok tatlı şeylerde yiyorum çikolata felan ama hiç bişe hissetmiyorum normalmi sizce cvp bekliyorum kuzularımm sizlerden..

Geri