Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cnm benim cok sağol teşekkürler ediyorum....Aminnn inşş bitmez aşkımız....Bir ömür boyu mutlu olsun herkes inşş...sizede az kalmış cnm Allah sizide bir yastıkta mutlu bi şekilde kocatsın Allahım...Bu arada dediğin testi kullanmadım ben erken gebelik testi ilk defa duydum inşşş adetin gelmesin de hamiş listemize ekleyelim senide

sağol cnm benim inşşş mutluluğumuz bi bebekle pekişir..Hayırlısı artık...ne gitmek bilmeyen stajyer kızmış buda offf strese girme tatlım inşş adet olmazsın senide hamiş listesinde görmekten mutluluk duyarz...

canım nice yıllara uzun uzun sağlıkla mutlulukla bebişle hayırlısıyla

sağol esmayım cnm benim çok teşekkürler...İnşş bebişte hayırlısıyla gelsin artık demi okulda bitti gelsin artık nazlı bebişler

selam kızlar lavişim valla bu stajyer kızz daha ağustos 15 e kadar burada maalesef bende zaten o tarihlerde işten ayrılacağım bakalım hayırlısı iş yerinden kızlarda test yap deyip duruyor ama bilmiyorum yine neg. çıkarsa diye korkuyorum galiba

canım hayırlısı ya inşallah korktuğun gibi olmazda hamile haberini alırız seninde en kısa zamanda

cnmm benimm inşş bebeğin belkide tutunmuştur sana inşş adet olmazsın stres yapma adet olacakmıyım oldum mu diye kendi haline bırakmaya calış

inşş almire ve senden güzel haberler gelir koyucum hiç korkma demekki hayırlısı böyleymiş de geç ama inşş tabi adet olmazsınız güzel haberlerle gelirsiniz inşşş

slm kizlarrrr nasilsinizzz eylülde oglum la beraber türkiyeye gidiyoruz bize duaa edin saglikla gidip gelelim

aaa ne güzel oğluşunla ilk yolculuğun heralde inşş sağ salim gelirsiniz cnmm kendinize dikkat edin..

hayırlı yolculuklar tek gerçeğim sağsalim hayırlısıyla gidip gelmek nasip olsun inşallah...

oooo halecim sen buraların yolunu bilirmiydin yaaa nasılsın bakalım bebek nasıl