Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar bende memlekete gidiyorum annemi babmı görecem hem tatil olur bana inş pazartesi dönecem istanbula görüşürüz pazartesi ancak o zaman nete girebilecem öptüm sizi

güle güle git gel canım, umarım iyi bir tatil geçirirsin, görüşmek üzere..

herkese selam.nasılsınız bakalım.inşallah iyisinizdir.ara ara girmeye çalışıyorum.pazar gecesinden bu yana 4 gündir inanılmaz bel ağrısı yaşıyorum.o kadar çok ağrıyorki ağrıdan uyuyamıyorum.şuanda bile oturuyorum ağrısının şiddeetini hissediyorum.bu aprı kasıklarımada vuruyor.bel fıtığımı oldum diyorum artık.araştırıyorum.bel fıtığında ayaklara vururmuş.ama ben bacaklarım ağrımıor.hamile kardeşlerim siz hiç böyle şiddetli bel ağrısı yaşadınızmı,yada yaşayanları duydunuzmu.eğer hamilelik belirtisi değilse.ben u şiddetli bel ağrısıyla duramıyorum.ilaçda içemiyorum. sanırım adetimde 22 temmuzdan sonra.

Canım selam, ben aynı adet olacakmış gibi 1 hafta öncesinden ara ara adet sancısı yaşadım, herşey tıpkı normal bir ay gibiydi hamile olduğumu hiç düşünmemiştim hatta reglim geciktikten sonra acaba dedim ve test yaptım ama gecikmenin 3. gününde negatif çıkmıştı ve kendime kızdım zaten belli adet sancın var ne test yapıp kendi kendini ümitlendiriyorsun diye 2 gün sonra kan testinde çıktı + sonuç :) yani kişiden kişiye değişir elbet ama ben 6 haftalık olana kadar hiç belirti yaşamadım 6. haftada bulantı ve kusmalarım başladı ve halen devam ediyor :( Hakkında hayırlısı arkadaşım bel ağrısı bazı insanlarda olabiliyor diye biliyorum, bir gelişme olursa muhakkak bildir e mi? :))))))

kızlar insallah bebek vardır ama sımdı asagı ınıp test alamam annem kardesim falan yanımda ben ne dıyecegım sımdı onlara.. neyse kızlar bugunude atlatayım o zaman yapayım testi ya korkuyorum negatifi görcem diye.. arada bır kasık agrım var ama o kadar cok degıl cok nadır aceba adet ten mi bebişten midir aceba.. cünki normalde, beklenen adet gunumde adet olmazsam ertesı gun kesın adet olurdum daha olmadım beklıyorum dun olmam lazımdı.. uuuuff uff beklemek çok zor.. bır yandanda dua edıyorum adet olmiim diye yaa:S hayırlısı olsun kızlar hepımız için..

canım hakkında hayırlısı ama bence en az 4 saatlik idrarla yap testi, hayal kırıklığı olmasın ben gecikmenin 3. günü nasılolsa diye test yapmıştım ve negatif çıkmıştı meğer hamileymişim :) Allah gönlüne göre versin inşallah..

canlarım meleklerim selemun aleykum.artık ramazanda geldı hoş geldi bu aylarda bol bol dua edelım Dostluklarin sevgi ile beslendigi bu Mübarek Ramazan ayinda gönlünün sevgi ile dolup tasmasini dilerim.hepinizin ramazan ayımız mubarek olsun.

..benimde adetime az kaldı 1 hafta ama bende hiç bir sey yokk. hayırlısı neyapalım.

kızlar bende memlekete gidiyorum annemi babmı görecem hem tatil olur bana inş pazartesi dönecem istanbula görüşürüz pazartesi ancak o zaman nete girebilecem öptüm sizi

iyi tatiller diliyorum cnm umarım ailenle güzel bir tatil geçirirsin kendini fazla özletme güle güle

herkese selam.nasılsınız bakalım.inşallah iyisinizdir.ara ara girmeye çalışıyorum.pazar gecesinden bu yana 4 gündir inanılmaz bel ağrısı yaşıyorum.o kadar çok ağrıyorki ağrıdan uyuyamıyorum.şuanda bile oturuyorum ağrısının şiddeetini hissediyorum.bu aprı kasıklarımada vuruyor.bel fıtığımı oldum diyorum artık.araştırıyorum.bel fıtığında ayaklara vururmuş.ama ben bacaklarım ağrımıor.hamile kardeşlerim siz hiç böyle şiddetli bel ağrısı yaşadınızmı,yada yaşayanları duydunuzmu.eğer hamilelik belirtisi değilse.ben u şiddetli bel ağrısıyla duramıyorum.ilaçda içemiyorum. sanırım adetimde 22 temmuzdan sonra.

cnm benim ayy hadi inşş hamişsinidr mübarek ayın başlangıcında yap bari testini inşş adet olmazsın senide hamiş listesinde görürüz almirecim senin içinde gecerli bu söylediklerim inşş hamiş haberi verirsiniz bizlere hadi bakalım müjdeli haberlerle gelin inşşş

canım bacım nasılsın.ay canım keçmiş olsun inşeallah 3 ayı atlatda keçer bulantılar.teyzesının bitanesi büyüyor maşallah.allah sanada evletını sag salım kucagına almayı nasıp etsın

amin canım allah sizede en kısa zamanda ahyırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...
iyi olmaya çalışıyorum canım bulantılar bir azalıyor bir artıyor inşallah büyük bir umutla şu önümüzdeki 2 haftayı atlatmayı bekliyorum allah sizlere hayırlısıyla sıkıntısız gebelikler nasip etsin inşallah ama böyle tatlı sıkıntılarada razı oluyor insan küçük meleğim sağlıklı olsunda ben çekerim teyzesi...

hepimize bu mübarek ramazan ayı hayır huzur bereket ve gönlümüzdekileri getirir inşallah allah sağlıkla ve melekleriniz gelmiş olarak ramazan bayramına girmeyi nasip etsin bu ay birbirimizi dualarda daha çok hatırlamak nasip etsin rabbim...

Geri