Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selam kızlar hastaneye gittim kan testi için tlfndan girdim sorularınıza cevap yazmak için ama olmadı bi türlü kan testi sonucunda doktorum gebesin dedi ama daha çok küçük pazartesi yine kan testi yapıp değerlerin yükselip yükselmediğine sağlıklı bir gebelik olup olmadığına bakacağız dedi hayırlısı inşallah devamı gelir ... ben haziranın 4 ünde adet olmadım bu gün hala olmadım ve göğüslerim müthiş acıyordu kasıklarımda da adet olacakmışım gibi ağrı ve sürekli acıkma hissi oluyordu bu gün sabah gebelik testi alıp eczaneden yaptım 6 dakika sonra gidip baktığımda ikinci çizgiyi silik gördüm işte böyle rabbim devamını getirsin isteyen herkese de nasip etsin inşallah :)
canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindimmmm.ay ne güzel haber bu ya.eyy kızlar nerdesiz Koyusıyacım hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.sag salım kucana almayıda nasıp etsın Allah.Allah tamamına erdirsin darısı hamış olmayanlara inşeallah bu ay hepimiz hamiş olucaz.Amiiiiiin inşeallah

- - - Updated - - -

renk sana çok yakıştı koyucum allah kucağına aldığını da görmeyi nasip etsin canım sağlıkla...
canım bacm nasılsın ?

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindimmmm.ay ne güzel haber bu ya.eyy kızlar nerdesiz Koyusıyacım hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.sag salım kucana almayıda nasıp etsın Allah.Allah tamamına erdirsin darısı hamış olmayanlara inşeallah bu ay hepimiz hamiş olucaz.Amiiiiiin inşeallah

- - - Updated - - -

canım bacm nasılsın ?

canım çok fenayım ya allahım kus kus öldüm sabahtan beri güya azalıcaktı geçicekti anlamadım ki yiyorum bulantıdan ölüyorum allah sizlere sıkıntısız gebelikler geçirmeyi nasip etsin inşallah...

amin canım çok tşk ederim ben hala inanamıyorum çok şaşkınımm :))

ay canım normal ya ben ta 8 haftada bebeği görene kadar şaşkınlığım devam etti canım şuan sabırla 2 hafta sonraki kontrolü bekliyorum allah bu güzel heycanları sıkıntısızca nasip etsin sana canım benim gibi zor geçirmezsin inşallah en çok bunun için dua ediyorum sizler en rahat gebelikleri siz yaşayın inşallah canım

ceylangözlüm çok tşk ederim Allah isteyen herkese versin 2012 temmuz ayı bana çok ugurlu geldi önce atandığımı öğrendim şimdi hamile olduğumu Rabbim utandırmasın devamını getirsin inşallah isteyen herkese tattıırsın bu duyguyu rabbim şu mübarek günlerde ... ben oruçtum bugün ve bozmadım bi şey olur mu ki yaa

ay canıım benım ya lımonlu ve ya nanelı çay iç belkı iyi oldun.canım bu kadarı olucak artık biraz dayan keçecek bu zamanlar

evet canım neyi denemiyorum ki yoruldum artık bende bulantı geldikçe ancak wcye koşuyorum sonra baştan bişeyler yiyorum idare ediyorum bebiş sağlıklı olsun ben çekerim geçecek nasıl olsa en fazla dokuz ay değil mi? umarım ablam gibi doğuma kadar sürmez canım o da zor ama ne yapalım onun sağlığı için ilaç almak istemiyorum belki rahatlatır ama yinede kıyamıyorum yavruma ben çekeyim ilaç içmiyim diyorm bakalım rabbim sabır versin

ceylangözlüm çok tşk ederim Allah isteyen herkese versin 2012 temmuz ayı bana çok ugurlu geldi önce atandığımı öğrendim şimdi hamile olduğumu Rabbim utandırmasın devamını getirsin inşallah isteyen herkese tattıırsın bu duyguyu rabbim şu mübarek günlerde ... ben oruçtum bugün ve bozmadım bi şey olur mu ki yaa

canım ben doktoruma sormuştum rahatsan tutabilirsin demişdi bana ve tutacaktım ama çok bulantım kusmam var benim onun için tutmam münkün değil rahatsan bozmana gerek yok merak etme o şuan senin yediğinden içitiğinden etkilenmiyor ama iftardan sonra sıvı almaya dikkat et... 5.aya kadar annenin yedikklerinden çok fazla etkilenmiyor bebek en çok 5 aydan sonra sıkıntı oluyor bana doktor tutmanda hiç bir sakınca yok rahatsan tut demişdi

canım ben doktoruma sormuştum rahatsan tutabilirsin demişdi bana ve tutacaktım ama çok bulantım kusmam var benim onun için tutmam münkün değil rahatsan bozmana gerek yok merak etme o şuan senin yediğinden içitiğinden etkilenmiyor ama iftardan sonra sıvı almaya dikkat et... 5.aya kadar annenin yedikklerinden çok fazla etkilenmiyor bebek en çok 5 aydan sonra sıkıntı oluyor bana doktor tutmanda hiç bir sakınca yok rahatsan tut demişdi

yani canım şu anda iyiyim rahatım da doktor tutma dedi ama ben bozmadım bakalım devam ederim eğer bi rahatsızlık hissedersem tutmam o zaman :)

Geri