Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

lavinyacım ilk önce senin evlilik yıl dönümünü kutluyorum canım.. Allah bir ömür boyu beraber etsin. askınız hıc bıtmesın ınsallah.. benim evlilik yıl dönümümede az kaldı agustos'ta.. hayırlısı bakalım. benım koca ne yapcak.. neyse kızlar benım adetime 1 gun kaldı 18'inde veya 19'unda olmam lazım ama inşallah olmam erken gebelık testleri varmış hiç deneyenlerınız oldumu clear blue dıye bır test adete5-6 gun öncesınden gösteriyormus.. ben bulursam almayı dusunuyorum.. bendede bazı degısıklıkler var ama ınsallah psıkolojık degıldır. hayırlısı dıyorum.. eger hamıle kalırsam o zaman yazarım belırtılerımı.. opuyorum hepınızı..

cnm benim cok sağol teşekkürler ediyorum....Aminnn inşş bitmez aşkımız....Bir ömür boyu mutlu olsun herkes inşş...sizede az kalmış cnm Allah sizide bir yastıkta mutlu bi şekilde kocatsın Allahım...Bu arada dediğin testi kullanmadım ben erken gebelik testi ilk defa duydum inşşş adetin gelmesin de hamiş listemize ekleyelim senide :kiss:

selam meleklerim ya bir türlü giremiyorum bu stajyer kız başımda bir yandan da gideceğim için hazırlık yapıyorum off çok yoruldum bir an önce netleşsin istiyorum her şey bu arada neredeyse 7-8 gündür göğüslerim çok fena halde şiştiler ağrıyorlar üstüne yatamıyorum çamaşır bile acıtıyor adetim de gelmedi daha offf çok sıkıldım yaaa strese girdim iyice :(

- - - Updated - - -

sizlerde ne var ne yok bu arada lavişim evlilik yıl dönümüz kutlu olsun tatlım daha nice uzuuuuuuun seneler mutlu,huzurlu,sağlıkla çocuklarınızla birlikte geçsin inşallah :)

sağol cnm benim inşşş mutluluğumuz bi bebekle pekişir..:)Hayırlısı artık...ne gitmek bilmeyen stajyer kızmış buda offf:D:D strese girme tatlım inşş adet olmazsın senide hamiş listesinde görmekten mutluluk duyarz...:)

canım nice yıllara uzun uzun sağlıkla mutlulukla bebişle hayırlısıyla

sağol esmayım cnm benim çok teşekkürler...İnşş bebişte hayırlısıyla gelsin artık demi okulda bitti gelsin artık nazlı bebişler:D:D

selam kızlar lavişim valla bu stajyer kızz daha ağustos 15 e kadar burada maalesef bende zaten o tarihlerde işten ayrılacağım bakalım hayırlısı iş yerinden kızlarda test yap deyip duruyor ama bilmiyorum yine neg. çıkarsa diye korkuyorum galiba :(

selam kızlar lavişim valla bu stajyer kızz daha ağustos 15 e kadar burada maalesef bende zaten o tarihlerde işten ayrılacağım bakalım hayırlısı iş yerinden kızlarda test yap deyip duruyor ama bilmiyorum yine neg. çıkarsa diye korkuyorum galiba :(

canım hayırlısı ya inşallah korktuğun gibi olmazda hamile haberini alırız seninde en kısa zamanda

kızlar bugun veya yarın adet gunumdu daha adet olmadım yarında olmazsam test yapmayı dusunuyorum.. sımdı benım kucuk bücürüm yatmak ıstıyor gidiyimde onu yatırıyım bari off of heran adet olacagım dıye korkuyorum ya neyse gorusurusz kızlar optüm..

cnmm benimm inşş bebeğin belkide tutunmuştur sana inşş adet olmazsın stres yapma adet olacakmıyım oldum mu diye kendi haline bırakmaya calış :)

inşş almire ve senden güzel haberler gelir koyucum hiç korkma demekki hayırlısı böyleymiş de geç ama inşş tabi adet olmazsınız güzel haberlerle gelirsiniz inşşş

slm kizlarrrr nasilsinizzz eylülde oglum la beraber türkiyeye gidiyoruz bize duaa edin saglikla gidip gelelim :)

aaa ne güzel oğluşunla ilk yolculuğun heralde inşş sağ salim gelirsiniz cnmm kendinize dikkat edin..

hayırlı yolculuklar tek gerçeğim sağsalim hayırlısıyla gidip gelmek nasip olsun inşallah...

oooo halecim sen buraların yolunu bilirmiydin yaaa :D:D nasılsın bakalım bebek nasıl

Geri