Hamile kalmak istiyorum

Betül feyza

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmak istiyorum
Selamm ya bana lütfen acil yardım edermisnz ben 11 gündür adet olmuyorum baya gecikme oldu.. Kas we bel agrım gögüs ucu agrım cok fazla doktr gittim gebe degilm adet neden hala olmadım anlamadım bana aspirin weya kahwe kurusı adet gelemsine iyi geldigini söylüyorlar sizce deneyeyim mi acil cewplarmısnz ¿

Merhaba, adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Stres, hormonal problem, kullanılan ilaçlar,rahim kaynaklı bir sorun vs gecikmeye neden olabilir. Size tavsiye edilen şeyleri uygulamayın. Henüz mensiniz gerçekleşmediyse bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun. Hekim hormon tetkitleri isteyebilir . Gecikmenizin altta yatan nedeni belirlendikten sonra hekim ilaç reçete edebilir tedaviniz sağlanır.

Doktra gittim adet olmam için bi ilac werdi ama ben cocuk sahibi olmak istedigim için kullnmk istemedim.. Cewremdeki kişilerde zararlı oldıgunı sölediler.. 14 gün gecti hala adet olmadım.. Bunaralar cok aşırı stres we sıkkıntı içindeyim ya ne yapacağımı bilmiyorum normal koca karı ilaclardan yapılacal bişey ykmu

Doktorun verdiği ilaçların zararı olmaz. Hiç bir doktor size zarar verecek ilaçları reçete etmez. Koca karı ilaçlarına gelince bilinçsiz yapılan bitkisel kür tedavileri de ters tepebilir. İşinizi zorlaştırmayın . Hekimin verdiği ilaçları kullanın yoksa gecikmeniz daha uzun sürebilir .

Geri