Hamile kalmaktan Korkuyorum

İlişkiye girdim içime boşalmadı ama zevk suyundan hamile kalınıyomuş ilişkiden 1 gün sonra 1 gün so

• Lütfen yardım edin

Kullanılan: 0 0,0%
  • Sebebi ne olablr

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Gam67ze

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmaktan Korkuyorum
İlişkiye girdim içime boşalmadı ama zevk suyundan hamile kalınıyomuş ilişkiden 1 gün sonra 1 gün sonra mide bulantısı karın ağrım iştahsızlığım oldu vajınada beyaz akıntı bi zaman sonra hafif sarılaştı sık sık idrara çıkma idrar yaparken yanma uçlarımda belirginleşme 1 hafta böyle geçti 8.gün kanama ve kahverengi akıntı belim çok ağrıyor karnım hafif iştahsızlık hala var hamile kalmaktan çok korkuyorum psikolojik olabilir mi szce sebebi nedir lütfen yardım edin

İlişkiden bir gün sonra gebelik belirtileri başlamaz durumunuz tamamiyle psikolojik. Adetinizde gerçekleşmiş. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

İlişkiden bir gün sonra gebelik belirtileri başlamaz durumunuz tamamiyle psikolojik. Adetinizde gerçekleşmiş. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
yardımcı olurmusunuz adet değik çok az kanıyor kahverengi akıntı var belim çol ağrıyor karnımda hamilelik değilse neden ilişkiden 8 gün sonra kanama akıntı var adet günüme daha var adet değil

Adet miktarı her ay aynı olmaz. Stres yaptığınız için miktarda azalma olabilir. Daha önce belirttiğim gibi kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri