Hamile kalmış olabilirmiyim?

Esfaesfa

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmış olabilirmiyim?
Ben 16 ekimde adet oldum ve adetin 3.günü aşılama için doktor gittim dr.ultrasonla baktı tam sökülememişsin dedi iki gün sonra tekrar çağırdı ve yine gittiğimde aynı şeyi söyledi adetim bittikten 2 gün sonra yine gittim dr ultrasonla baktı geçen aydan kalan 1 yumurtan var dedi ve çatlama ignesi verdi ve 24 ekimde çatlama ignesi yaptım catlama ignesinden 3. 4 gün sonra ara ara hafif hafif karında ve kasiklarimda iğne batması gibi hafif ağrılarım var çatlama ignesini yapalı 10 gün oldu hamile kalmış olabilirmiyim acaba gecen aydan kalan yumurta nekadar sağlıklı olabilir bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Merhaba, geç olsa da yumurtlama gerçekleşmiş ve çatlaması için enjeksiyon yapılmış. Bu durum gebeliğe engel değil bilakis gebelik için uygun koşuldur. Bahsettiğiniz septomlar kullanılan ilaç kaynaklı olağan bir durumdur . Gecikmeniz olduğun da gebelik testi yapınız.

Cevabınız için teşekkür ederim peki en erken Ne zaman beta hcg yaptirsam cikar

Adetinizin üzerinden geçmeli iki üç gün bekleyerek testi yapabilirsiniz. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Aramıza hoş geldiniz. Saygılar.

Hoş bulduk.Malesef yine olmadı yine adet oldum artık pazartesi aşılama tedavisine başlamak için doktora gidicem Allah herkesin yardımcısı olsun

Merhaba arkadaşlar ben 11 gün önce aşılama yaptirdim ve doktor fitil verdi düşük olmaması için bu akşam ilk defa böyle bisi farkettim fitili atarken içimde şislik hissettim hafif sert ne olabilir acaba hamilelik belirtisi olabilir mi

Geri