Hamile miyim beta hcg sonucu kesin sonuç mu kesin midir

Doktora başvur ya da başvur ma kendin yaptırdığın bu kandan gebelik testi sonucu yüzde yüzdür kesindir hamile değilsin. Hamile değilsin olsan bhcg de kesin çıkardı.
Akıntım ilişkiden sonra su gibi geliyordu arada sarı geliyordu. 2 gündür yumurta akı kıvamında ve fazla geliyor. Bunun sebebi nedir?

Ayşe selamlar buradayız da çok fazla mesaj atıyorsunuz beklemeden izin vermeden okuyalım diye. Bu kadar mesaj atmanıza gerek yok ki attığınızı görüyoruz inceliyoruz ve cevaplandırıyoruz. 2 Kere adet olmuşsunuz ve hamile değilsiniz. Bhcg sonuçları kesindir hamile kalma ihtimaliniz sıfır sıkıntı yapmayın lütfen.
Merhaba sizi yine rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın. Bugün ve dün yoğum yumurta akı şeklinde akıntım geldi. bugün peçeteyle sildikyen sonra az miktarda neredeyse belli olmayacak şekilde kan gördüm. Her silişimde gördüm bunu. Korkudan gidip kadın doğuma göründüm. Ultrasonla baktı sol tarafında fasikül kesesi var dedi. Bu ne oluyor? Korktum ve gidip idrar tetsi de yaptım negatif çıktı. İlişkiden 60 gün sonra yaptım idrar testini. Bu fasikül kese nedir açıklar mısınız bana? Önce fasikül kist dedi sonra fasikül kese dedi. Gebelik kesesiyle faskül kese aynı mı? Kusura bakmayın tekrardan

Merhaba sizi yine rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın. Bugün ve dün yoğum yumurta akı şeklinde akıntım geldi. bugün peçeteyle sildikyen sonra az miktarda neredeyse belli olmayacak şekilde kan gördüm. Her silişimde gördüm bunu. Korkudan gidip kadın doğuma göründüm. Ultrasonla baktı sol tarafında fasikül kesesi var dedi. Bu ne oluyor? Korktum ve gidip idrar tetsi de yaptım negatif çıktı. İlişkiden 60 gün sonra yaptım idrar testini. Bu fasikül kese nedir açıklar mısınız bana? Önce fasikül kist dedi sonra fasikül kese dedi. Gebelik kesesiyle faskül kese aynı mı? Kusura bakmayın tekrardan

Fasakül değil folikül kesesi , gebelikle ilgisi yok.. Yumurtalıkta bulunan ve olgunlaşan yumurtayı taşıyan kese...Gebe değilsiniz.

Geri