Hamile miyim mevsimsel bir gecikme mi nasıl anlarım ?

Melekkız1001

Yeni Üye
Üye

Şubat 5 de adet oldum. Şimdi zamanı ama hala olmadım eşimle çocuğumuz olsun istiyoruz. Ocak ayında ki adetinden sonra 20 sinden itibaren düzenli olarak birlikte olduk. Şubatta adet gördüm ama şimdi görmedim. Mevsimsel Bi gecikme mi yoksa hamile iyim?

Selamlar hayatım aramıza hoş geldin. HAMİLEMİYİM konusunda ki belirtileri alıyor musunuz hiç belirti yaşıyor musunuz ? Net olarak bugün mü olmanız gerekiyor du ?

Selamlar yeniden pek nadirende olsa belirti olmadan hamilelik yaşayan arkadaşlarımız var. Test yapmanı tavsiye ediyorum hayatım. Hiç test yaptın mı sonuç nedir ? İlaç kullanımın oldu mu aşırı üzüntü yorgunluk şehir değişikliği vs ?

Selamlar yeniden pek nadirende olsa belirti olmadan hamilelik yaşayan arkadaşlarımız var. Test yapmanı tavsiye ediyorum hayatım. Hiç test yaptın mı sonuç nedir ? İlaç kullanımın oldu mu aşırı üzüntü yorgunluk şehir değişikliği vs ?
Stresim çok fazlaydı ilaç önemli bişey kullanmadım ama soğuk algınlığı ilacı kullandım bazen o da etkiliyor ama emin olamadım testte yapmadım

Hayatım işte adetini geciktirecek en önemli iki kriter sende var stres durumu ve her türlü ilaç kullanımı adetinde gecikmelere yol açabilir. Yani belirti alsan sana test yap diyecem ama belirtinde yok hayatım. Akıntı fazlalığın hamilesin diye düşündürüyor bana bi test yap yinede istersen. Hayırlı haberlerini almayı umut ediyoruz :)

Hayatım işte adetini geciktirecek en önemli iki kriter sende var stres durumu ve her türlü ilaç kullanımı adetinde gecikmelere yol açabilir. Yani belirti alsan sana test yap diyecem ama belirtinde yok hayatım. Akıntı fazlalığın hamilesin diye düşündürüyor bana bi test yap yinede istersen. Hayırlı haberlerini almayı umut ediyoruz :)
Akıntım normal seviye de ki her adetimden önce de oluyor o bilemedim eşime çaktırmak istemiyorum bende sürpriz yapmak istiyorum ondan önce sormak istedim

Yarın sabah idrarınla bi test yap bakalım var ise hamileliğin yüzde yüz çıkar on dakikadan fazla bekleme testi yaptıktan sonra bilgin olsun.

Bu konuyu inceleyebilirsin hata olmaması açısından. Sevgiler.

Geri