Hamile miyim? Ne zaman test yapayım?

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
Hamile miyim? Ne zaman test yapayım?
Arkadaşlar geçen ay 28inde hasta oldum 26sı bugün adet olmadım normalde 28 günde bir ya da ayda bir oluyorum yumurtlama zamanı gibi ilişki yaşadık bir hafta kala da yaşadık mide bulantım ve bir haftadır sarı beyaz akıntım var sizce hamile miyim ne zaman test yapsam iyi olur

Merhaba, henüz gecikmeniz yok beklenen mens tarihiniz 28 aralık beklenen adetiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız. Belirtiler gebelik belirtisi olabileceği gibi adet öncesi septomlar da olabiliyor. Ayrıca psikolojikte olabilir. Gebelik belirtileri de gebeliğin 4-5 . haftasın dan itibaren başlar.

Merhaba, henüz gecikmeniz yok beklenen mens tarihiniz 28 aralık beklenen adetiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız. Belirtiler gebelik belirtisi olabileceği gibi adet öncesi septomlar da olabiliyor. Ayrıca psikolojikte olabilir. Gebelik belirtileri de gebeliğin 4-5 . haftasın dan itibaren başlar.
Adet olacak gibi oluyorum ama birşey Yok 28 günde oluyorum genelde adetim erken oluyor bugünü de geçirip 3 gün sonra mı yapayım adet olmazsam

Kan testi yaptırırsanız hamilelik olup olmadığı erken tarihte belli olur yoksa üç gün daha bekleyip idrar testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz idrar testini sabah aç karnına yapmanızı tavsiye ederim en iyi sonucu alacağınız zaman budur sabahları aç karnına ilk idrardan alınarak yapılacak olan testtir.

Kan testi yaptırırsanız hamilelik olup olmadığı erken tarihte belli olur yoksa üç gün daha bekleyip idrar testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz idrar testini sabah aç karnına yapmanızı tavsiye ederim en iyi sonucu alacağınız zaman budur sabahları aç karnına ilk idrardan alınarak yapılacak olan testtir.
Bugün kan verdim 6.1 çıktı ve laboratuvar da da silik çizgi çıkmiş kafam karıştı 2 gün geçti ölçtüm artar mı sizce

Geri