Hamile miyim ? Psikolojik mi ?

Lavantaa

Yeni Üye
Üye
Hamile miyim ? Psikolojik mi ?
Merhaba melekler, bu konu üzerine yeniden bir soru soruyorum. Şüpheli ilişkimin üzerinden 3.5 ay geçti 6 gün sonra 4 ay olacak ve ben 4 kez adet oldum, 5. Adetime de 12 gün var yaklaşık. Adetlerim yoğundu ve ve 2-3 surmuyordu. Spermler sadece vjina üzerine geldi ve ben hemen sildim kuruladım. 3.5 aydır o kadar çok korkuyorum ki hâlâ azalmadı endişelerim. 1 ay kadar önce 2 kez idrae testi yaptım negatifti. Şuan 16. Haftadayım eğer öyle bir şey varsa. Ve o kadar çok şey okudum ki çok endişelerim azalmıyor. 2 haftadır sag bacagim agriyor, 3 gündür karnım gurul gurul gaz ve hareketlilik var, sonra 1 hafta önce göbek deligimden aşağı doğru uzanan çok silik bir uzun çizgi fark ettim, hamilelik Çizgisi sanıyorum...
hamilemiyim psikolojik mi.jpg

Ama o kadar çok inceliyorum ki kendimi olmayan şeyleri olduruyorum sanki. Göbeğim şiş gibi, sürekli içime çekiyorum düz olacak mı diye, yatınca dümdüz duruyor karnimda sertlikte yok ayrıca. Batma gibi şeyler hissediyorum. Kisacasi hapsursam hamile miyim diyecek noktadayım ne yapacağım bilmiyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, baya da adet olmuşsunuz ama hamile gibi hissediyorsunuz. Emin olun yazanların tamamı hatta süpheli ilişkisi olan bayanların yüzde yüze yakını bu dediğiniz şekilde hissediyor. Ben hamile olduğunuzu düşünmüyor, bu belirtilerin tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Kaç kez de adet olmuşsunuz. Ne dersek diyelim sizin bu şüphelerinizi gideremeyiz. Bunu giderecek olan beta hcg gebelik testidir yapın kurtulun hamile olmadığınızı göreceksiniz. Sevgiler.

Teşekkürler cevap için. Yalniz içim rahattı birazda olsa ta ki o karnimda ki çizgiyi fark edene kadar. Ondan sonra çok korktum. Ve 3 gündür karnımdan gelen sesler ve gaz oluşumu beni çok tedirgin etti. Ve karnım gerçekten şiş duruyor. Ama böyle göbeğimi içime çekince ve yukarı doğru çekince düz oluyor. HCG yaptırmak çok istiyorum fakat gerçekten yaptıramıyorum. Elim kolum bağlı. Yeniden test alacağım ne yazık ki.

Alırken 2 tane test al çünkü bazen bozuk oluyor. Sadmin hanım biliyor benim bi tane testim silik çıkmıştı. İdrar testini yaptım 3 dk sonra çantama attım. Daha sonra 2 saat sonra bi baktım silik oldu

Sevgilimle sürtünme yaşadım iki hafta önce kendimi hamile gibi hissediyorum bulantılar başladı ikinci haftadanbulantıların olması mümkün mü ve acaba hamilemiyim yoksa psikolojik mi

Bu kadar bilgi ile senin hamile olup olmadığın hususunda net bilgiler veremeyiz ki Fatma, Şimdi en son ne zaman adet oldun adetine var mı yoksa oldun mu olay ne zaman oldu bi yazarsan ona göre yazabiliriz sana.

Geri