Hamile miyim

[QUOTE="Hiliciks, post: 995605, member: 880
]Merabalar kızlar bende yeni katıldım aranıza en son 28 martta adet gördüm gecikmenin 6. Ve 8. Günü test yaptım çıktı fakat göğüs uclarim çok hassas karnım belim ve kasiklarim çok ağrıyor ne yapacağımı bilemedim bana da yardımcı olur musunuz lütfen[/QUOTE]

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Gebemisiniz anlamadım ? Gebelik söz konusu ise şayet gebeliğin ilk haftaları bu tür belirtileri yaşamak normal.

Teşekkürler hayır iki kere idrar testi yaptım ikisinde de negatif çıktı fakat belirtiler çok yoğun cevap verdiğiniz için çok tesekur ederim

Yani bu kadar belirti psikolojik olabilirim i daha öncede iki kez kimyasal gebelik geçirdim ikisinde de bunları hisetmemistim
Merhaba bu ikinci gebeligim ben ilk gebeligimde sizin gibi test yaptım çıkmadı kanda dahi çıkmadı fakat kist var diye tedavi görmek üzere özel hastaneye gittiğimde hamile olduğumu öğrendim eczanedeki testler yanıltabilir ama hastanede kan testinde yaniltiyorsa daha ne diyim çok garip hissetmis tim ozaman çünkü devlet hastanesinin dediğini dinleyip tedaviyi başlayıp ilaclarimi kullansaydim şuan meleğim paşam kucagimda değildi

Bu testler neden bu kadar yanıltıcı oluyor en zoru da beklemek idrar da çıkmayan kanda çıkabilir mi bugün 10 gun oldu adetim gecikelii sizce kan vermelimiyim

Çok üzülerek söylüyorum adet görüyorum su anda demeki bu seferde kısmet değilmiş hepimizin hakında hayırlısı olur insalllah cevaplar için çok tesekur ederim

Geri